“Jest ok”
Tunel — recenzja

Tunel
Nr 23 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne, jakaś odskocznia od wszystkich krupówkowych karczm. Burger był dobr, chociaż trochę się rozjeżdżał podczas jedzenia, frytki bez szału. Ceny w porządku.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Vlladii

Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Stosunek ceny do jakości na plus.
Za dużego burgera średnia cena to 25zł. Na talerzu dostajemy również poprawne frytki oraz kawałek zieleniny z pomidorkami.
Spory wybór piw.
Obsługa raczej służy do podawania jedzenia, a nie dbania o dobre samopoczucie gościa.

Sam burger smaczny, choć mięso to bardzo cienki kawałek. Warzywa świeże, sosy dobre. Wersja ostra - na prawdę ostra.

Całość nie powala, ale można zjeść ze smakiem. W Zakopanem trudno znaleźć dobrego burgera z prawdziwego zdarzenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 358agatah
Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszona opiniami na tripie namówiłam znajomych podczas wrześniowego pobytu w Zakopanem na odwiedziny tunelu. Nie jestem w stanie ocenić całego menu bo wybraliśmy jedynie piwo o burgera.
Być może pozostałe pozycje z karty zasługują na lepsze oceny,za to burger bardzo ale to bardzo słaby a to za sprawą wątpliwej jakości mięsa, nie miało ono smaku, ale może lepiej bo wyglądało ono okropnie. Spodziewałam się prawdziwego mięsa a dostalalam sprasowane coś. Na plus na pewno wygląda miejsca

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Passport817770
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Namówiła nas moja siostra, która czytając opinie uznała, ze będą tu najlepsze burgery. Nic bardziej mylącego, zamówiliśmy burgery z boczkiem, którego chrząstki przeszkadzały w poprawnej konsumpcji. Bułka - przesuszona, niesmaczna, jak z najtańszej burgerowni, a umówmy się - ceny z tej półki 25-30, czyli standardowe wysokie jak na burgery. Generalnie podsumowując jedyny punkt, który zaznaczyłam to za miła obsługę i przyjemny klimat. Zupa i żeberka, które zamówiła ciocia i tato tez nie były on top, wiec nie rozumiem skąd te pozytywne opinie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, kowciewka
Zrecenzowano 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super. Niepozorny napis pizzeria sugeruje fastfood. Bardzo smacznie i wcale nie kosmicznie drogo.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, mateuszk547

Tunel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tunel? Podziel się wrażeniami!