Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulne miejsce, pokój czyściutki i bardzo dobrze wyposażony. Miła kadra i na wielki plus dostępność rowerów oraz sauny w obiekcie. Idealne miejsce dla par.
Świetna lokalizacja do wypadów na szlak i do centrum. Blisko sklepy i Karczmy.

Dziękujemy, F5460GYpiotrs
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Apartamenty położone 10 minut od Krupówek. Nasz składał się z dwóch pokoi, łazienki i w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.Na powitanie butelka białego wina. Do skorzystania sauna oraz rowery miejskie gratis. Pościel i ręczniki pachnące i czyste. Obsluga jest niewątpliwym atutem, obie Panie uśmiechnięte, uczynne i niezwykle serdeczne. Punkt odjęłam za niedopracowana przestrzeń za hotelem, niedokończony taras widokowy oraz trawę bez choćby leżaków. Reszta absolutnie bez zarzutu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano: 27 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, bardzo zaangażowana żeby gościom niczego nie zabrakło. Czystość na najwyższym poziomie. Lokalizacja, wszędzie blisko nawet na piechotę. Wystrój, wszechobecne drewno i tkaniny sprawiają przytulne wrażenie. Pyszne śniadania i kawa z ekspresu.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, krzysztofr669
Zrecenzowano: 3 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pierwsze co się rzuca w oczy to klamka która jest czekanem, zdjęcia Bargiela w całym domu, świetny salon z wielkim stołem i kominiekm. Blisko drogi pod reglami. Chwila do wyciągów. Do Krupówek tez blisko.
No i teraz najważniejsze, apartamenty od ludzi dla ludzi. Czysto i schludnie, Panie z obsługi są bardzo pomocne. Polecam!

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Jasiek W
Zrecenzowano: 15 czerwca 2017

Ładny , zadbany budynek położony nieco na uboczu. Apartamenty gustownie urządzone i czyste. W łazience kosmetyki, ręczniki, na dole duży wspólny pokój z wygodną kanapą telewizorem i ekspresem do kawy oraz pokój zabaw dla dzieci. W cenie noclegu sauna i możliwość wypożyczenia roweru.Bardzo miła obsługa.
Na minus mały parking nie mieszczący wszystkich gości oraz latająca deska sedesowa i luźny kran w łazience.
Kolejnym minusem są goście wypoczywający z pupilami i wypuszczający swoje zwierzaki bez zupełnej kontroli przez co za każdym razem kiedy otworzyliśmy drzwi balkonowe mieliśmy u siebie czyjegoś zwierzaka.Takie sytuacje są niedopuszczalne, Jeśli obiekt zgadza się na pobyt ze zwierzętami to powinny być jakieś zasady obowiązujące ich właścicieli.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Jolanta G