“tylko w Rysach”

Hotel Rysy - Restauracja
Nr 96 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Hotel jest wspaniały.Nazwa nawiązuje do najwyższego naszego szczytu w Tatrach.Obsługa dobra.Posiłki znakomite.Pokoje naprawdę zadbane.

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Stanisław S

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najpierw, tytułem wstępu, wytłumaczę dlaczego 4 na 5 - otóż zdarzało mi się jadać w różnych miejscach, nie tylko w Polsce, ale i w tzw "świecie" i, porównując konkurencję, restauracja hotelu Rysy, pod względem smaku, zasługuje na najwyższe noty, jednak "diabeł tkwi w szczegółach".
W Zakopanem to jedna z lepszych restauracji.
Nie tylko ze względu na smak, ale też z uwagi na obsługę - zawsze miłą, uczynną i pomocną i to bez względu na to, czy odwiedza się to miejsce po raz pierwszy, czy też jest się tu stałym bywalcem. I też nie dlatego, że nie ma tu tłoku, jakże charakterystycznego dla centrum Zakopanego, zwłaszcza Krupówek, ale głównie ze względu na smak.
Smak zasługuje na najwyższe noty. Potrawy są świeże, przygotowane z najwyższej jakości produktów, dobrze przyprawione i ładnie podane. Jednak do "pięciu gwiazdek" brakuje mi odrobiny szaleństwa. Może trochę więcej polotu w poczynaniach kulinarnych, może trochę więcej swobody i delikatnej zmiany dekoracji - chyba że pieprz na skraju talerza jest swego rodzaju "znakiem firmowym" szefa kuchni.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, konrads275
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Absolutnie nietypowa restauracja, urządzona w nowoczesnym stylu. Dania autorskie, przyrządzane z wielkim wyczuciem. Uczta zarówno dla podniebienia jak i dla oka. Jadłem tu kilka razy, zawsze coś innego i zawsze dania były bardzo smaczne. Jak najbardziej polecam

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, MedTG
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Serdecznie polecam tak wspaniałe i miłe miejsce gdzie wszystko jest perfekt obsługa miła i usmiechnieta oraz pyszne jedzenie

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Maria K
Zrecenzowano 2 listopada 2016

Bardzo smaczna,zróżnicowana kuchnia,świeżość przede wszystkim. Obsługa na najwyższym poziomie.Jak chcesz dobrze zjeść za normalne pieniądze to POLECAM Restauracje Hotelu Rysy

Termin wizyty: październik 2016
1  Dziękujemy, remik1712

Hotel Rysy - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hotel Rysy - Restauracja? Podziel się wrażeniami!