“Swietne miejsce”

Hotel Rysy - Restauracja
Nr 96 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Serdecznie polecam tak wspaniałe i miłe miejsce gdzie wszystko jest perfekt obsługa miła i usmiechnieta oraz pyszne jedzenie

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Maria K

Zrecenzowano 2 listopada 2016

Bardzo smaczna,zróżnicowana kuchnia,świeżość przede wszystkim. Obsługa na najwyższym poziomie.Jak chcesz dobrze zjeść za normalne pieniądze to POLECAM Restauracje Hotelu Rysy

Termin wizyty: październik 2016
1  Dziękujemy, remik1712
Zrecenzowano 18 października 2016

Wysmienite pierogi w wielu odsłonach, cudowne sniadania z bogactwem smaków polskich jak i prawdziwego Podhala! Ceny stosowne do obsługi i jakości jedzenia. Szczerze polecam.

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, Joanne L
Zrecenzowano 17 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonały przytulny hotel ślą pragnących spokoju i komfortu. Jedzenie w restauracji na dobrym poziomie, czysto i schludnie. Odpoczynek ...

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, 519arturg
Zrecenzowano 20 października 2015

Godna polecenia kuchnia ,wyśmienite dania. Jestem wielbicielką deserów ,więc moją uwagę przykuł suflet czekoladowy.(coś wspaniałego)

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Anna N

Hotel Rysy - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hotel Rysy - Restauracja? Podziel się wrażeniami!