“wspaniała kuchnia”

Restauracja Zakopiańska
Nr 6 wśród 203 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 18 października 2018

Restauracja w góralskim stylu,ale przy tym elegancka. Świeże kwiaty i świece zdobią stoliki nakryte eleganckimi obrusami. Piękna zastawa, a nade wszystko pyszne potrawy. Brawa dla kucharza za pierś z kaczki i gicz jagnięcą, po prostu rozpływającą się w ustach oraz pieczone ziemniaczki, tak wspaniale pachnące ziołami. Bardzo miła i taktowna obsługa dopełnia całości. Szczerze polecam, choć sama do tej restauracji trafiłam przypadkiem, ale widać było już wokół wiele rezerwacji, mimo dość wczesnej pory

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wiktoria330

Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zakopiańska ze znakomitą kuchnią i wnętrzem bez zbytniego zadęcia, ale z przyjemnym wystrojem powitala nas niezwykle milo i goscinnie. Właciciel stworzył miejsce, do ktorego kto raz tam byl gosciem to wróci ponownie, na 100%.

Szefem kuchni Zakopiańskiej jest Pan Mariusz Bizub, który tworzy po mistrzowsku swoje specjały.

A nasi goście, smakosze jagnięciny powiedzieli, ze tak pysznego uddźca nie jedli jeszcze nigdzie i nigdy. A są smakoszami i bywalcami wielu miejsc w kraju i zagranica.
My kobiety zachwycilyśmy się przy tej kolacji rydzamy smażonymi na maśle i nadzwyczajnym tatarem z polędwicy.
Mistrzostwo świata! Dziękujemy i kłaniamy się nisko calej Załodze.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jola52
Zrecenzowano 10 października 2018

To nie pierwsza moja wizyta w tym miejscu, jednak tym razem miałem możliwość spróbowania także śniadań. Ogólnie w tym miejscu mam zawsze dobre wrażenia i nie zmieniło się to i tym razem, jednakże coraz częściej doznaję swoistej "kakofonii" niby zakopiańsko, góralsko, stylowo - a jednak restauracyjnie, z zadęciem i pewną elegancją. Ten dualizm powoduje u mnie dyskomfort. Jednakże jeżeli chcemy w miłym otoczeniu zjeść naprawdę niezłe posiłki, szczerze polecam. :)

Dziękujemy, Maciej N
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre recenzje i lokalizacja z dala od turystycznego szlaku na Krupówkach wróżyły dobrze. Ale wizyta przerosła moje oczekiwania. Dania były przepyszne - wyśmienite rydze i rozpływający się w ustach filet z pstrąga w delikatnym chrzanowym sosie. Na deser sernik z dyni z lodami własnej roboty - tez dobry choć forma przeważała nad treścią. Obsługa bardzo miła i uważna. Przyjemna, cicha muzyka w tle. Dziękuję i gratuluję. Na pewno przyjdę tu znowu.

1  Dziękujemy, Peaceful_Warrior22
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Resteuracja perełka, fajne wykwintne jedzienie, smacznie miła obsługa - jedyny mankament w sezonie trzeba rezerwować miejsce- lokal nie zaduży

Dziękujemy, zorro128

Restauracja Zakopiańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zakopiańska? Podziel się wrażeniami!