“Nieźle”

Restauracja Zakopiańska
Nr 6 wśród 200 Restauracje (Zakopane)

Przyjazna obsługa i czyste wnętrze. Menu bardzo krótkie i miałem problem ze znalezieniem swojego dania. Wybrałem gicz jagnięcą i pierwszy raz w życiu baranina zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kwaśnica - średnia krajowa.

Dziękujemy, Jacek Z

Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce które zachwyca od wejścia, bardzo elegancko, ale nie czuje się sztywno, ma swój niepowtarzalny charakter z piękną muzyka w tle. Miejsce w którym chce się przebywać dłużej a nie tylko zjeść i szybko wyjść z gwaru. Co do samego jedzenia to już podanie robi wrażenie, piękna zastawa a sam smak jest niepowtarzalny. Wszystko świeże i smaczne, fajnie połączone smaki. Smalec se świeżymi pięknie pachnącymi bułeczkami, podany na kamieniu. Polecana zupa kalafiorowa przepyszna, czarne pierogi z pstrągiem i pysznym sosem niepowtarzalne:-)Do tego deser beza podana inaczej niż zwykle, pyszny krem nie za słodki, za to ciasto czekoladowe sama słodycz z orzechami w środku. Pyszna kawa i herbaty. A do tego bardzo miła obsługa. Miejsce numer 1 !!! Gratulacje dla całej załogi, za prowadzenie tak dobrej restauracji !!!

Dziękujemy, jahanka
Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zacznę od najważniejszego, jedzenia - znakomita opcja dla podniebienia. Wszystko świeże smaczne i smaki które się idealnie komponują. Polecam zupę krem z kalafiora - smaki które tam się mieszają zapamiętasz na zawsze. Polecam pierogi z dzikim pstragiem, czarne pierogi które powalają smakiem. Polecam też inne potrawy, wszystkie smakują bajecznie. Deser obowiązkowo beza. Piękny wystrój, nie kiczowaty jak większość karczm w Zakopanem. Obsługa też dopieszcza i doradza.

Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo udana kolacja! Pomimo dużej liczby gości zostaliśmy obsłużeni szybko i smacznie. Polecam, jak dla mnie najlepsza w Zakopanem!

Dziękujemy, Maria Z
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Najlepsza restauracja w Zakopanem. Wszystko pysznosci.Podane bardzo ladnie. Gratulacje dla kucharza.

Dziękujemy, Anna F

Restauracja Zakopiańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zakopiańska? Podziel się wrażeniami!