Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel doskonały i w miłej okolicy. Są tu ładne pokoje, wygodne łóżka? Dobre jedzenie i miła obsługa . Jest tu plac zabaw dla dzieci , basen, spa a w niektóre dni nawet puszczają dzieci filmy. Mi ten hotel się bardzo podoba i go polecam.

Dziękujemy, EmiSobolew
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Zaczynając od przyjazdu - parking bardzo duży i mnóstwo aut, więc pierwsza myśl "będzie tłok", ale nie było tak źle. Ośrodek to kilka połączonych budynków. Ja mieszkałem w Rezydencji I, która połączona jest łącznikiem z budynkiem głównym. Pokój (suite) z dwoma pomieszczeniami bardzo obszerny i komfortowy. Salon od sypialni oddzielany przesuwnymi drzwiami. Bardzo dużo miejsca w szafach. Śniadania bardzo dobre. Obiadokolacje dobre, ale na obiadokolacjach był bardzo duży tłok, a ciasno ustawione stioliki sprawiały że ludzie przeciskali się między stolikami. Basen dobry, podzielony na częśc do pływania i brodzik. Woda większośc dni ciepła, ale jednego dnia była zdecydowanie zimna - prawdopodobnie z powodu braku słońca i tym samym braku dogrzewania solarami. Dwie sale do zabaw dla dzieci - w jednej panowal duży zaduch. Na zewnątrz ciekawy labirynt dla dzieci i plac zabaw. W salach zabaw animatorki.Trochę byłem zdziwiony że mimo wielkości ośrodka na obiektach tych nie było tłoku. Minusy - przez parę dni malowano obiekty na placu zabaw - środek sezonu, a tu wisi taśma i panowie niespiesznie machają pędzlami. Poza tym minusem i tlokiem na obiadokolacjach więcej wlaściwie nie było, więc ogólna ocena ośrodka moim zdaniem zdecydowanie pozytywna.

Dziękujemy, Andrzeju67
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem i rodzicami jesteśmy zachwyceni tym małym hotelikiem, położonym na uboczu wielkiego kompleksu hotelowego. Spędziliśmy tam jedną noc w weekend przed Bożym Narodzeniem. Wspaniała atmosfera, góralski wystrój, przepyszne dania w hotelowej restauracji (zwłaszcza pierogi) a także bardzo bogaty i smaczny bufet śniadaniowy. Pokoje z bocznym widokiem na górę Nosal. Niezwykle urokliwe miejsce na pobyt w Zakopanem w prawdziwie góralskim klimacie.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, RaohsanaB
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel na wysokim poziomie czyste ładne pokoje , obsługa przyjazna , jedzenie naprawdę dobre , basen sauna bez zastrzeżeń , fajne miejsce na wypoczynek , dobre położenie , duży parking , jest też lądowisko dla helikoptera jak ktoś ma rozmach :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na Giewont
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019

Będąc w tej części Tatr, warto wybrać kompleks przy Nosalu. Bardzo blisko do szlaków. Spokojne i ciche miejsce. Jeśli chodzi o obiekt - doskonały. Wspaniałe wnętrza, obsługa, jedzenie, strefa SPA. Dodatkowo można przybyć z czworonogiem. Jak dla mnie jest wszystko czego potrzeba. Piękne widoki, wspaniała atmosfera.
Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018