“Kawa w Europejskiej”
Europejska — recenzja

Europejska
Nr 54 wśród 201 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 13 października 2018

Pięknie odnowione wnetrze jasno przestronnie super. Wstąpiłyśmy na kawę i coś słodkiego- był to sernik z owocami i bitą śmietaną ogromny kawałek

Dziękujemy, malgosia12

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Lokal znany z dawien dawna przybrał nowy wystrój w doskonałym stylu z zachowaniem bardzo dobrego smaku. Idealny na popołudniową herbatę!

Dziękujemy, 194bjo
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Witam , znam to miejsce od wielu lat / ma dluga tradycje od lat międzywojennych/ , była do 2017 jako relikt przeszłości ale po remoncie jest ładnie schludnie i czysto, ceny w miarę takie sobie , obsługa mogła by być sprawniejsza , polecam

Dziękujemy, Kris13 E
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wracam do tej restauracji z sentymentem, ponieważ 30 lat temu poznali się w niej moi rodzice. Teraz już po gruntownym remoncie, zaprasza strudzonych górskimi wędrówkami turystów. Obsługa na bardzo wysokim poziomie dbała o każdego gościa. Wyborny krem z poeczonych pomidorów i papryki, bardzo sobra zupa cebulowa, pyszne risotto, ciasto... przepyszne :) Miło spędziliśmy tutaj czas.

Dziękujemy, iwonciaaa
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawy wystrój wnętrza. Miła obsługa. Super ciasto bezglutenowe, bardzo dobra kawa. Polecam.

Dziękujemy, Maciej P

Europejska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Europejska? Podziel się wrażeniami!