“Polecam gulasz!”

Czarny Staw Restauracja
Nr 108 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Polecam serdecznie ten lokal z uwagi na gulasz w chlebie. Był przepyszny, lekko pikantny i bardzo mięsny ale mięsko rozplywalo się w ustach... 16 zł i głód zażegnany, naprawdę warto

Dziękujemy, DominikaRusz

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W karcie menu sporo pozycji, my skusilismy się na placki z oscypkiem. Rozczarowanie bardzo duże. Placki ociekające tłuszczem, a na to rzucony plasterek oscypka. Po tym posiłku jedyne na co byla ochota to pozbyć sie ich z żołądka....zdecydowanie odradzam.
Poza tym głośna i przeszkadzajaca muzyka.

Dziękujemy, 704anian
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie polecam kwaśnica na gesinie pieczeń z baraniny z sosem z pod grzybków oraz gicz jagnięca bardzo miła obsługa krótki czas oczekiwania duże porcje i ceny na normalnym poziomie nie zwalają z nóg i przepyszne lokalne piwo piękny wystrój jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni choć opinie na Trip advisor były różne wybraliśmy ten lokal i możemy go z czystym sumieniem polecić .

Dziękujemy, jaros_aws181
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie, smaczne i to bardzo, przystępne ceny, jeżdżę tam od lat i cały czas trzymają wysoki poziom! Żurek poezja :)

2  Dziękujemy, 732karolb
Zrecenzowano 25 lipca 2019

To już moja trzecia wizyta odczas kolejnego wyjazdu. Może jedzenie nie powala na kolana ale jest całkiem przyzwoite a obsługa sprawnie i z uśiechem wykonuje to co do niej należy. Klimatyczny wystrój. Warto sprawdzić samemu, czy zechcemy tam wrócić.

1  Dziękujemy, Piotr D

Czarny Staw Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Czarny Staw Restauracja? Podziel się wrażeniami!