“Cudowne miejsce.”
Bakowo Zohylina Niznio — recenzja

Bakowo Zohylina Niznio
Nr 6 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje

Dawno nie byłam w takim miejscu...
Obsługa na medal, a w szczególności Pan Daniel.
Będąc tam, czułam się jak na przyjęciu rodzinnym, istne wesele :)
Klimat jaki tam panuje, oraz atmosfera i dbałość o gościa nie jestem w stanie opisać słowami.
Tam po prostu trzeba być.
A jedzenie, poezja.
Chciałabym tam teraz być :)

Dziękujemy, martaszewczyk

Do miejsca trafiłem na podstawie rekomendacji z bloga. Tak jak w opisie, przyjemna góralska atmosfera, jedzenie smaczne i duże porcje. Polecam każdemu kto chce doświadczyć góralskiej atmosfery :)

Dziękujemy, 835rafa_z

Restauracja nadal utrzymuje bardzo dobry standart.Potrawy świeże i smaczne,
obsługa typowo góralska więc nie ma żartów ;)

Dziękujemy, 82jacek2019

Mała, przytulna Karczma z bardzo miła obsługą i niepowtarzalnym jedzeniem.
Jeśli ktoś lubi góralska muzykę codziennie od godz 19 00 towarzyszy taka przy jedzeniu.Niestety należy z uprzedzeniem rezerwować bo lokal jest znany i lubiany w okolicy.Polecam bo warto!!!

Dziękujemy, bzdziagwa888

Mojej potrawie (placek po zbójnicku) brakowało smaku i wyrazistości. Bardzo przytłaczające wnętrze oraz klimat lokalu. Kelner nieuchwytny, aby domówić coś do zamówienia czy chociażby zapłacić. Jestem szczerze zawiedziona i zaskoczona niskim poziomem lokalu, biorąc pod uwagę wysokie noty restauracji m. in na TripAdvisor. Ceny zakopiańskie :)

Dziękujemy, inga334

Bakowo Zohylina Niznio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bakowo Zohylina Niznio? Podziel się wrażeniami!