“Przereklamowane!”
Bakowo Zohylina Niznio — recenzja

Bakowo Zohylina Niznio
Nr 6 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce polecane przez znajomych i z bardzo dobrymi opiniami w Internecie. Czas oczekiwania również świadczył, że można się spodziewać pysznej kuchni. Niestety, jedzenie było poprawne, ale nie tak dobre jak oczekiwaliśmy. Kwaśnica i kapusta zasmazana mało intensywne, żeberka dość suche. Jeszcze potrawy kuchni góralskiej się broniły, ale standardowe jedzenie już mniej. Może mieliśmy za wysokie oczekiwania do tak wychwalanej knajpy. Są miejsca z lepszym regionalnym jedzeniem.

1  Dziękujemy, martakapias

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Calkiem dobra kuchnia polska. Mocna 4. Porcje spore. Wystroj w klimatach mysliwskich, który nie przypadł mi jednak do gustu, m.in. przez skory wilka i rysia...

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najsmaczniej! Zawsze pełno gości, co świadczy o jakości. Najlepsze żeberka i grzane wino w Polsce Polecam!

Dziękujemy, 362magdar
Zrecenzowano 2 września 2019

Szybka obsługa mimo pełnej są sali, duże porcje i naprawdę pyszne jedzenie. Dania nie są przekombinowane. Zdecydowanie obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w czasie pobytu w Zakopanem

1  Dziękujemy, Ewela997
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tam to absolutny sztos. Nie ma się co błąkać po innych karczmach, tam znajdziecie świetne jedzenie, muzykę na żywo i przemiłą obsługę!

Dziękujemy, Szymek K

Bakowo Zohylina Niznio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bakowo Zohylina Niznio? Podziel się wrażeniami!