“Najlepsza karczma regionalna w Zakopanem”
Bakowo Zohylina Niznio — recenzja

Bakowo Zohylina Niznio
Nr 6 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najsmaczniej! Zawsze pełno gości, co świadczy o jakości. Najlepsze żeberka i grzane wino w Polsce Polecam!

Dziękujemy, 362magdar

Zrecenzowano 2 września 2019

Szybka obsługa mimo pełnej są sali, duże porcje i naprawdę pyszne jedzenie. Dania nie są przekombinowane. Zdecydowanie obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w czasie pobytu w Zakopanem

1  Dziękujemy, Ewela997
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tam to absolutny sztos. Nie ma się co błąkać po innych karczmach, tam znajdziecie świetne jedzenie, muzykę na żywo i przemiłą obsługę!

Dziękujemy, Szymek K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

długo czekaliśmy w kolejce żeby dostać stolik ale warto było, rosół przepyszny, borowikowa jeszcze lepsza, pyszny placek jedzenie tak nam zasmakowało, że odwiedziliśmy także drugą restaurację Bakowo Zohylina Wyzno

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś głodni odwiedziliśmy ta urokliwie wyglądająca karczmę. Jedzenie jakie nam polecono bardzo przeciętne. Filet z jelenia (podany z sosem z paczki z dodatkiem obrzydliwych mrożonych grzybów) tak twardy, ze nie dało się go zjeść. Placki ziemniaczane po zbójnicku- porcja duża ale smak nie ten. Ogólnie na pewno tam nie wrócimy.

Dziękujemy, adammW3155VC

Bakowo Zohylina Niznio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bakowo Zohylina Niznio? Podziel się wrażeniami!