“świetna restauracja”
Bakowo Zohylina Niznio — recenzja

Bakowo Zohylina Niznio
Nr 6 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

długo czekaliśmy w kolejce żeby dostać stolik ale warto było, rosół przepyszny, borowikowa jeszcze lepsza, pyszny placek jedzenie tak nam zasmakowało, że odwiedziliśmy także drugą restaurację Bakowo Zohylina Wyzno

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 786asiad

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś głodni odwiedziliśmy ta urokliwie wyglądająca karczmę. Jedzenie jakie nam polecono bardzo przeciętne. Filet z jelenia (podany z sosem z paczki z dodatkiem obrzydliwych mrożonych grzybów) tak twardy, ze nie dało się go zjeść. Placki ziemniaczane po zbójnicku- porcja duża ale smak nie ten. Ogólnie na pewno tam nie wrócimy.

Dziękujemy, adammW3155VC
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Do Bąkowej Zohyliny przychodzę od dziecka. Zazwyczaj do drugiej lokalizacji(Wyznio), która bardziej mi odpowiada, ale i w Niznio bawiłem kilkanaście razy. Z racji, że jest bardzo blisko Krupówek, nieco trudniej tu o stolik. Poziom jedzenia tak samo wysoki, więc nie ma się specjalnie nad czym rozpisywać. Dobre jedzenie w naprawdę przystępnych cenach. Nie natrafiłem nigdy na żadne problemy z obsługą. Więcej postaram się napisać w recenzji drugiej lokalizacji.

Dziękujemy, GnusnyGremlin
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kwasnica przeciętna, kotlet schabowy też.
Zamowilismybaranine twarda jak podeszwa nie dało się zjeść.
Przereklamowane miejsce dla turystów.
Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Karolina_Luci
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na posiłek po kilkugodzinnej drodze.Jedzenie podane w dość szybkim tępie.Przesympatyczny kelner.Posiłki pyszne, ale bez większego „WOW” .

Dziękujemy, Bartix

Bakowo Zohylina Niznio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bakowo Zohylina Niznio? Podziel się wrażeniami!