“Samo dobro”
Bakowo Zohylina Niznio — recenzja

Bakowo Zohylina Niznio
Nr 5 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

To nasza tradycja, to nasze smaki, lepiej tylko u mojej mamy i babci :) Polecam wszystkim którzy chcą spróbować tego klimatu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kornel D

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka reakcja kelnerka
Czas oczekiwania na posilek tez odpowiedni.
Smakowo?
Najslabsza rzecza byla kapusta,reszta naprawde ok.
Zamowione byly rowniez pierogi,dobre ciasto-farsz rowniez.

Polecam .

Dziękujemy, Łukasz Ł
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Bąkowej Zohylni zaglądamy za każdym razem, kiedy jesteśmy w Zakopanym. Nie mamy problemów z obsługą. Zawsze miło, szybko przyniosą kartę, czasem nawet starter (gratis) jak trzeba poczekać chwilkę na jedzenie. Jedzenie świeże, smacznego i porcje nie do przejedzenia. Obsługą zawsze miła, czasem doradzą, porozmawiają. Ja polecam serdeczenie!!

Dziękujemy, Asia W
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam miejsce, klimat, obsługę i zespół góralski, który gra na żywo :) pyszne jedzenie! Żeberka oraz kwaśnica rewelacyjne! Trzeba tam być chociaż raz! Podczas gdy gra zespół doliczane jest po 3zl do rachunku od osoby- ale jak na koncert na żywo, jest to kwota nieodczuwalna :) wrażenia są super!

1  Dziękujemy, 358katarzynas
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze nie polecam. Jedzenie słabe, mocno chemiczne. Sałatka o dziwnym zapachu. Do wszystkiego bardzo dużo oleju! Zupełnie nie rozumiem pochlebnych opinii o tym lokalu a na ich podstawie odwiedziłam to miejsce.

Dziękujemy, olgapO9340GS

Bakowo Zohylina Niznio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bakowo Zohylina Niznio? Podziel się wrażeniami!