“Jest dobrze”
Bakowo Zohylina Niznio — recenzja

Bakowo Zohylina Niznio
Nr 5 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka reakcja kelnerka
Czas oczekiwania na posilek tez odpowiedni.
Smakowo?
Najslabsza rzecza byla kapusta,reszta naprawde ok.
Zamowione byly rowniez pierogi,dobre ciasto-farsz rowniez.

Polecam .

Dziękujemy, Łukasz Ł

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Bąkowej Zohylni zaglądamy za każdym razem, kiedy jesteśmy w Zakopanym. Nie mamy problemów z obsługą. Zawsze miło, szybko przyniosą kartę, czasem nawet starter (gratis) jak trzeba poczekać chwilkę na jedzenie. Jedzenie świeże, smacznego i porcje nie do przejedzenia. Obsługą zawsze miła, czasem doradzą, porozmawiają. Ja polecam serdeczenie!!

Dziękujemy, Asia W
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam miejsce, klimat, obsługę i zespół góralski, który gra na żywo :) pyszne jedzenie! Żeberka oraz kwaśnica rewelacyjne! Trzeba tam być chociaż raz! Podczas gdy gra zespół doliczane jest po 3zl do rachunku od osoby- ale jak na koncert na żywo, jest to kwota nieodczuwalna :) wrażenia są super!

1  Dziękujemy, 358katarzynas
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze nie polecam. Jedzenie słabe, mocno chemiczne. Sałatka o dziwnym zapachu. Do wszystkiego bardzo dużo oleju! Zupełnie nie rozumiem pochlebnych opinii o tym lokalu a na ich podstawie odwiedziłam to miejsce.

Dziękujemy, olgapO9340GS
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bąkowo Zohylina Niźnio - ciężko mi nawet wymówić nazwę tej zakopiańskiej restauracji Jedzenie typowo góralskie czyli niezbyt fit. Ale...kto by się tym przejmował podczas urlopu. Na starter zamówiłem zapiekankę po zbójnicku (chleb, boczek, oscypek, cebula) a jako główne danie grilowana cielęcina z kluskami. Wszystko pyszne ale juz po zapiekance z ogromną ilością oscypka byłem pełny Wystrój lokalu i ubiór obsługi typowo góralski. Dla większości turystów ok ale mi niekoniecznie przypadły do gustu wszechobecne futra. Tak czy siak restauracja na plus

Dziękujemy, TheTrumanShow

Bakowo Zohylina Niznio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bakowo Zohylina Niznio? Podziel się wrażeniami!