“Polecam. Fajna karczma”
Bakowo Zohylina Niznio — recenzja

Bakowo Zohylina Niznio
Nr 5 wśród 199 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje

Miła i szybka obsługa. Kwaśnica smaczna. Dobre piwo (takie bez "Ż")
W menu wiele ciekawych pozycji. Ceny rozsądne. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, Marcin M

Wciąż tak samo pysznie, góralsko, przyjemnie. Świetne miejsce. Jedno z naszych obowiązkowych miejsc do odwiedzenia w mieście. Jak zwykle wyszliśmy mega zadowoleni. Do następnego rok!

Dziękujemy, Gosiaeu

Karczma ta to świetny przykład na to, że warto „zboczyć” z Krupówek. Smaczne jedzenie w dobrej cenie.

Zupy przepyszne wszystkie!
Wyróżnienie dla rosołu z doskonałymi kluseczkami oraz żurka z pełnią dodatków.
Z dań głównych polecam filet z jelenia oraz żeberka w miodzie, a i tradycyjny schabowy niczego sobie
Na przystawkę koniecznie spróbuj kaszankę.
Z dodatków do każdego dania świetne pasuje ćwikła

Wieczorami świetny klimat w karczmie dzięki góralskiej kapeli na żywo.

Polecam

Dziękujemy, EveTk

Restauracja o niepowtarzalnym klimacie!
Od samego wejścia na ogród robi się ciepło na sercu :)
Swojski klimat i pyyyszne jedzenie, a obsługa... chłopaki zadbali o każdy najmniejszy szczegół by nas nie tylko dobrze nakarmić ale i uszczęśliwić, chapeau bas :))
Miło, smacznie i blisko Krupówek :)

Dziękujemy, Sandra S

Bardzo dobra restauracja, niesamowita obsługa. Polecam w 100 procentach. Warto zajrzeć na dobrą kolację

Dziękujemy, Michał P

Bakowo Zohylina Niznio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bakowo Zohylina Niznio? Podziel się wrażeniami!