Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Fajne miejsce. Zaciszna okolica, domek czyściutki, zadbany, w pokoju telewizor, fajna łazienka z natryskiem, na korytarzu lodówka, mikrofala i czajnik elektryczny. Bardzo mili właściciele A ceny super korzystne!

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, BeataK1970
Zrecenzowano: 4 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce a gospodarz budynku... Lepszy nie mógł się trafić. Świetna Pani, nie wiem jak Ona ogarniała dwa domy, ale robiła to doskonale. Bardzo fajnie że domek ma salę gier z bilardem oraz salę telewizyjną. W domu panuje czystość i porządek. Spokojna okolica. Nie jest daleko do Krupówek, ale swoje trzeba przemaszerować. Ogólnie bardzo fajne miejsce. Polecam

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, karminiano
Zrecenzowano: 31 grudnia 2016

Pokoje u Państwa Majerczyk-p. Kasi możemy z czystym sumieniem polecić. Pokój jaki otrzymaliśmy dla rodziny 2+1 bardzo ładny, czysty. Meble nowe,łazienka ładna i funkcjonalna. Parking przy posesji nieduży ale bez problemu pomieścił wszystkie autka w okresie sylwestrowym. Właściciele sympatyczni i pomocni. Miejsce idealne na wypoczynek, blisko stoki ipiekny widok.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, zbyszek191
Zrecenzowano: 13 lipca 2016

Bardzo polecam, szczególnie dla rodzin z dziećmi! Zaciszna okolica, domek czyściutki, zadbany, w pokoju telewizor, fajna łazienka z natryskiem, na korytarzu lodówka, mikrofala i czajnik elektryczny. Na zewnątrz piękna altanka i miejsce na grilla, dla dzieci udostępniona jest huśtawka, piaskownica i trampolina. Ale najważniejsze jest to że właściciele są naprawdę bardzo serdeczni i tworzą bardzo ciepłą, rodzinną atmosferę. A ceny super korzystne! Na pewno jeszcze tam wrócimy, nasze dzieciaki już tęsknią.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, aniapom2016
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Powiem tyle, sliczny, bardzo cichy drewniany pokoik z telewizorem, czystą łazienką. Aż żal że byliśmy tak krótko. Możliwość skorzyystania z mikrofali i lodówki oraz przemili starsi państwo zajmujący się pensjonatem. I to wszystko za 74 zlote za 2 osoby. Co więcej tu gadać - polecam !

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, eg0n0lsen