“polecam”
Zajazd Furmański — recenzja

Zajazd Furmański
Nr 40 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja w typowo góralskim stylu, muzyka na żywo i sala zabaw dla dzieci z podglądem na żywo. Miejsce w zakopiańskim stylu z regionalnymi daniami i cenami typowymi dla miejsca. Dana nie rozczarowują, ale i nie powalają. Jadłyśmy tam dwukrotnie i było poprawnie.

Dziękujemy, aska0111

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem jak inne potrawy ale cycek z oscypkiem jest bez sałatki, oscypek zimny na cycku, natomiast karkówka z przerostami i w zasadzie połowy nie dało się zjeść, sałatki lodowej i sosu czosnkowego bardzo mało. Ceny nieadekwatne do jakości i wielkości porcji.

Dziękujemy, Sebastian C
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy to miejsce ze względu na bliskość od kwatery. Jedzenie smaczne, szybko podane, ale minus to ceny - jak na Krupowkach, można byłoby się spodziewać że jednak będzie trochę taniej, może i miejsce przy głównej ulicy ale jednak trochę dalej od centrum.

Dziękujemy, bajus92
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Niecały rok później i spotkał mnie spory zawód.
Z karty zniknął bardzo dobry steak z sosem ziołowym !!!
Został steak średniej jakości z serem gorgonzola, jeżli juz musicie coś tam zjeść to to danie omijajcie szerokim łukiem !!!

Dla mnie zmiana na duży minus.

A, i jeszcze jedno, strasznie irytuje mnie moda na zatrudnianie osób które nie do końca dobrze władają naszym ojczystym językiem, niby zamówić można bez problemu, jednak jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to zaczyna się problem.

Dziękujemy, rayman75
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco. Szybko podane jedzenie, bardzo miła i uśmiechnięta obsługa lokalu. Schab który zamówiłem po goralsku był wcześniej marynowany,bardzo dobrze przyrządzony tak jak makaron pene z pomidorami i boczkiem który zamówiła moja żona.

Dziękujemy, Wodar666

Zajazd Furmański — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Furmański? Podziel się wrażeniami!