Sanktuarium Matki Bozej Objawiajacej Cudowny Medalik
Zrecenzowano 30 października 2017

Sanktuarium na przedmieściach Zakopanego. Piękne widoki na panoramę Tatr. A w środku niesamowite witraże, które wręcz trzeba zobaczyć.

Dziękujemy, Monika F
Filtrowanie

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Sanktuarium znajduje się na przedmieściach Zakopanego. Polożone jest na znacznym wzniesieniu co potęguje wrażenia przy podziwianiu panoramy okolicy. Nocą bardzo dobrze oświetlony a jego witraże ukazują piekno stylu w jakim został wybudowany.

1  Dziękujemy, Krzysiek W
Zrecenzowano 30 stycznia 2017

Bardzo polecam, jeśli jest się religijną osobą. Piękna góralska architektura. Warto odwiedzić podczas wizyty w Zakopanem.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 31 grudnia 2016

Bardzo ładny kościół, sanktuarium w konwencji góralskiej. Byliśmy w kościele na Mszy Św. w 2 dzień Bożego Narodzenia. Bardzo ładna szopka góralska.

Dziękujemy, zbyszek191
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 26 października 2016

Przed kościołem wspaniały widok na miasto i Tatry. W środku gra świateł witrażowych. Możliwość zadumy.

Dziękujemy, Beata_voyager

Sanktuarium Matki Bozej Objawiajacej Cudowny Medalik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sanktuarium Matki Bozej Objawiajacej Cudowny Medalik? Podziel się wrażeniami!