“Polecam”

Restauracja Regionalna Nosalowy Dwor
Nr 46 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny stek z polędwicy zrobione według prośby idealnie pyszny placek po zbójnicku fajne Dania dla dziecka możliwość zmiany z Marchewki na ogórka bezproblemowo
Ceny wysokie ale jakość kosztuje

Dziękujemy, 65mmmg

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Polecam w porze obiadowej skorzystać z oferty lunchowej, porcje duże, smaczne, fajny góralski klimat.

Dziękujemy, 134ewelinac
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Karczma usytuowana przy kompleksie Nosalowy Dwór, na uboczu Zakopanego. Restauracja oferuje dania po częsci regionalne jednak raczej w wykwintnym wydaniu, prózno szukać tu wielkich porcji i gwaru dobiegającego z każdej izby. Obsługa na odpowiednim poziomie, ceny dosyć wysokie. Serwowane potrawy moza okreslic jako smaczne, podane w sposób atrakcyjny dla oka.
Podsumowując - solidny lokal bez widocznych uchybień, jednak brakuje tego czegosc co pozwalałoby na przyznanie maksymalnej oceny

1  Dziękujemy, 385jakubm
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie w całkiem rozsądnej cenie porcje ogromne jak na jedna osobę Szczególnie warte polecenia menu szefa kuchni

Dziękujemy, RobeLub
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Bardzo porządna restauracja, tuż pod samym Nosalem.
Jedzenie smaczne i świeże.
Obsługa miła, chociaż czułem się nieco niezauważony.
Cenowo - nie najtaniej, ale adekwatnie do jakości.
Spora zaleta - duży parking - darmowy dla klientów restauracji po okazaniu paragonu.

Polecam

Dziękujemy, RafalGli

Restauracja Regionalna Nosalowy Dwor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Regionalna Nosalowy Dwor? Podziel się wrażeniami!