“Szybko i smacznie”
Naleśniki Francuskie — recenzja

Naleśniki Francuskie
Nr 66 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Bar piwny
Opis: Naleśniki Francuskie (Crepes). Wytrawne i na słodko. Wielkie (40cm) ze świeżymi dodatkami. Przygotowywane na bieżąco.
Zrecenzowano 8 września 2019

Naleśniki bardzo smaczne, szybka i sympatyczna obsługa. Lokal czysty i przyjemny. Śmiało mogę polecić.

Dziękujemy, PiotrekK1129

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dobry pomysl i dobre nalesniki. Do wyboru na slodko i slono.Jest jeszcze troche do poprawienia ale wyszlismy zadowoleni .

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w dobrej lokalizacji, miła obsługa i na pięć zamówień wszystkie były zgodne więc z tym nie było problemu. Produkty świeże. Cena według mnie adekwatna do tego co zamawiamy. Wiadomo, domowe naleśniki na pewno będą nas kosztować mniej, ale jak na posiłek na mieście polecam. Co prawda wybór dodatków jest ograniczony, ale myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Y7518WIpaulag
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tym miejscu można zjeść dobre naleśniki w postaci wyrtawnej i słodkiej. Ponadto restauracja mieści się w dobrej lokalizacji, blisko centrum.
Nie zawiodłam się i polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mariolag248
Zrecenzowano 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal, parę stolików, przy ladzie patelnia do smażenia naleśników. Do wyboru naleśniki wytrawne z serem żółtym i innymi dodatkami oraz na słodko. Do tych pierwszych warto wziąć sos - mój czosnkowy z koperkiem jakby trochę za rzadki. Ogólnie naleśniki smaczne, córka jadła z nutellą i bananem i...nie dała rady.
Polecam na pożywną przekąskę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Domowaturystka

Naleśniki Francuskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Naleśniki Francuskie? Podziel się wrażeniami!