“Smaczna przekąska”
Naleśniki Francuskie — recenzja

Naleśniki Francuskie
Nr 71 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Bar piwny
Opis: Naleśniki Francuskie (Crepes). Wytrawne i na słodko. Wielkie (40cm) ze świeżymi dodatkami. Przygotowywane na bieżąco.
Zrecenzowano 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal, parę stolików, przy ladzie patelnia do smażenia naleśników. Do wyboru naleśniki wytrawne z serem żółtym i innymi dodatkami oraz na słodko. Do tych pierwszych warto wziąć sos - mój czosnkowy z koperkiem jakby trochę za rzadki. Ogólnie naleśniki smaczne, córka jadła z nutellą i bananem i...nie dała rady.
Polecam na pożywną przekąskę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Domowaturystka

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naleśniki wytrawne smaczne, produkty swieże, sprawnie przyrządzone i podane.

Naleśnik na słodko jednak nie umywa się do paryskich crepes. Z prostej przyczyny - we Francji są one "napompowane" farszem po same brzegi. Tutaj widać oszczędności na nutelli czy bananie, niestety.

1  Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre, świeże naleśniki, wykonywane przy kliencie. Cenowo kilkanaście złotych za dużego naleśnika (średnica w okręgu 40cm i jest złożony na trójkąt). Naleśniki zarówno na słodko jak i z mięsem, grzybami, serem itd. Ogólnie polecam, smacznie. Jeden naleśnik to może trochę za mało na duży głód, ale w innym przypadku bardzo w porządku. Polecam.

1  Dziękujemy, pawe_kI4298KZ
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Bardzo dobre naleśniki ale TYLKO i wyłącznie jak przyrządza je Pan właściciel /b.sympatyczny/. Są wtedy pyszne i pełne farszu, jednym naleśnikiem naprawdę można pojeść. Jak są same Panie to bywa już rożnie, mniej smaczne i mniej farszu. ale lokal naprawdę fajny, ładny wystrój, w tle francuska muzyczka :) Naleśniki w dwóch opcjach na słodko i wytrawnie do tego mnogość opcji i dodatków np. oliwki, suszone pomidory. A i jeszcze sosy do wyboru. Ogromnym plusem jest fakt,ze naleśniki są ZAWSZE świeże i robione na naszych oczach. Generalnie super i z chętnie tam wracam! Nareszcie coś innego w Zakopanem !

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, nataliavamp22
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdeczne pozdrowienia dla przemilej Pani, która nakarmiła nas błyskawicznie przygotowanymi, bardzo dobrymi naleśniczkami, w minioną środę 15 min przed zamknieciem lokalu. Ps. Naleśniczki czynne pn-pt do 20.30 :)

2  Dziękujemy, kasia s

Naleśniki Francuskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Naleśniki Francuskie? Podziel się wrażeniami!