“Bardzo dobre jedzenie w normalnych cenach.”
Harnasiowa Chata — recenzja

Harnasiowa Chata
Nr 53 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 9 maja 2019

Sześcioosobową grupą przyjaciół odwiedziliśmy tę restaurację trzy dni pod rząd w celu zjedzenia obiadokolacji. Wszyscy byliśmy zachwyceni jakością dań, ceny jak na Zakopane są całkiem niskie. Kelnerki bardzo miłe, lecz uważam, że jest ich za mało, raz bardzo długo czekaliśmy na złożenie zamówienia. Knajpa zasługuje na mocne 4/5.

Dziękujemy, tomasztomasz121

Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam. W życiu nie mieliśmy takich rewolucji zolodkowych jak po jedzeniu w tym miejscu. Poza tym płatność tylko gotówka. Jedyne za co mogę dać plus to miła obsługa. Jeśli nie chcecie spędzić całego dnia na toalecie omijajcie to miejsce z daleka.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Niki55556666
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było naprawdę bardzo dobre, a do tego w konkurencyjnej cenie. Porcje idealnej wielkości, obsługa miła. Na szczególną uwagę zasługuje oscypek na ciepło. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 411martynas
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Jedzenie poniżej przeciętnej..Żurek w smaku przypominał grochówkę. Chlebek nie był chrupiący. Mizeria miała odrobinę śmietany. A oscypek..to nie oscypek, tylko jakiś puchaty serek. Jedna z gorszych restauracji w Zakopanem. Kelnerki nie znające podstawowych zasad obsługi gości. Dużo, bardzo dużo do poprawy.
Osobiście nie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Julita_Baszewska
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w świetnej lokalizacji, obsługa przemiła, radosna i pomocna. Jedzenie pyszne, idealnie zrobiona kiełbasa z grilla oraz filet z kurczaka. Ceny wręcz nie do uwierzenia jak na lokalizacje! Bardzo dobry zakres cen! Kolacja rodzinna bardzo udana. Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, piotrWL0

Harnasiowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harnasiowa Chata? Podziel się wrażeniami!