“Najlepszy oscypek w Zakopanem”
Harnasiowa Chata — recenzja

Harnasiowa Chata
Nr 53 wśród 207 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było naprawdę bardzo dobre, a do tego w konkurencyjnej cenie. Porcje idealnej wielkości, obsługa miła. Na szczególną uwagę zasługuje oscypek na ciepło. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 411martynas

Zrecenzowano 25 lutego 2019

Jedzenie poniżej przeciętnej..Żurek w smaku przypominał grochówkę. Chlebek nie był chrupiący. Mizeria miała odrobinę śmietany. A oscypek..to nie oscypek, tylko jakiś puchaty serek. Jedna z gorszych restauracji w Zakopanem. Kelnerki nie znające podstawowych zasad obsługi gości. Dużo, bardzo dużo do poprawy.
Osobiście nie polecam.

1  Dziękujemy, Julita_Baszewska
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w świetnej lokalizacji, obsługa przemiła, radosna i pomocna. Jedzenie pyszne, idealnie zrobiona kiełbasa z grilla oraz filet z kurczaka. Ceny wręcz nie do uwierzenia jak na lokalizacje! Bardzo dobry zakres cen! Kolacja rodzinna bardzo udana. Polecam!

Dziękujemy, piotrWL0
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety potwierdza się powodzenie ze tanie mięso to psy jedzą
Ceny rzeczywiście niskie tylko co z tego
skoro za relatywnie małe pieniądze nie otrzymujemy absolutnie nic!!!!!!
Placki ziemniaczane z mikrofali ( niejadalne)
Schabowy z mikrofali ( gumowy z panierką nasiąknięta starym tłuszczem )
Ziemniaki opiekane wprost z frytury
Według kelnerki inna forma opiekania np. na patelni jest nie właściwa gdyż ziemniaki są z torebki (+plus za szczerość )
Surówki jedyne co dało się zjeść
I jeszcze gwiazda żurek niestety tylko z nazwy
Wyszedłem jak wszedłem
głodny i biedniejszy o 80 pln

Dziękujemy, karryb192219
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera przyjazna, bez problemu mogliśmy wejść z małym psem. Jedzenie bardzo dobre , a obsługa uprzejma. Serdecznie polecamy

Dziękujemy, Sabi L

Harnasiowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harnasiowa Chata? Podziel się wrażeniami!