“Super !”
Harnasiowa Chata — recenzja

Harnasiowa Chata
Nr 53 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera przyjazna, bez problemu mogliśmy wejść z małym psem. Jedzenie bardzo dobre , a obsługa uprzejma. Serdecznie polecamy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Sabi L

Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa bardzo miła. Ceny przystępne. Prawdziwie góralska atmosfera. Jeśli będziemy kiedyś w Zakopanem - na pewno wrócimy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Anytram01
Zrecenzowano 14 listopada 2018

Super restauracja, dobre jedzenie, duże porcje i niewygórowane ceny. Nie zauważyłam, żeby obsługa ignorowała gości- wręcz przeciwnie- zostaliśmy bardzo szybko obslużeni, kelnerki były bardzo miłe. Zamówiliśmy słynne żeberka Juhasa i placek po zbójnicku- wszystko smaczne.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Agnieszkaa85
Zrecenzowano 28 października 2018

Miła atmosfera, dobra muzyka, ale obsługa bardzo zła - zupełnie ignoruje gości, niechętna (27.10.2018).

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, rkwaczek
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tylko na zupę, była bardzo smaczna, ceny przystępne, obsługa miła i sprawna, tylko ta muzyka - ciężka do zniesienia nie tylko przez to ze za głośna, bardzo przeszkadza.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, fonsamoris

Harnasiowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harnasiowa Chata? Podziel się wrażeniami!