“Najlepszy stosunek ceny do jakości w Zakopanem”
Bistro pod Smrekami — recenzja

Bistro pod Smrekami
Nr 71 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Byliśmy z żoną,wracając z wędrówki myśleliśmy,że w takiej lokalizacji (zaraz przy zejściu że szlaku) będzie bardzo drogo. Okazało się,że jest wręcz przeciwnie. Może nie ma tu wyszukanych dań o wymyślnych nazwach,które młodzież chciałaby wstawic na instagrama,ale jesli chodzi o smak to wszystko jest PRZEPYSZNE. A stosunek ceny do jakości najwyższy,z jakim spotkaliśmy się w Zakopanem. Pyszny żurek,pyszny kotlet de volaille,naleśniki z serem bardzo dobre. Polecam białą kawę i szarlotkę, najlepsza,jaką jedliśmy w Zakopanem. Lokal funkcjonuje pod nazwą Tatrzański Bar Mleczny,szkoda,że właściciel nie dba o profile w Internecie bo na pewno miałby więcej klientów,bo naprawdę zasługuje. Polecamy!

Dziękujemy, headrestc

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Trafiliśmy przypadkiem głodni i padało dlatego decyzja wchodzimy.
Faktycznie niezła knajpa w stylu trochę góralskim, mnóstwo ludzi.
Zamówiliśmy danie dnia - rosół oraz schab pieczony w sosie z grzybów leśnych plus zestaw surówek.W cenie 24 złote. Extra
Pycha jedzonko. Świeże i pachnące.
Porcja bardzo porządna.
Natomiast dzień później już nie tak dobrze ludzi zero dania z menu zupa pomidorowa plus filet z kurczaka oraz surówki cena 30 zł. Filet nie apetyczny suchy z posmakiem ryby pewnie był smażony w tym samym oleju.
Danie prawie zimne. A szkoda bo było by świetnie. Na plus ceny. Oraz mega szybka obsługa wielki szacunek. Ogólnie 4/5.

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne a przede wszystkim świerze! I do tego po dobrej cenie!
Można, a nawet powinno się polecić wszystkim znajomym, którzy wybierają się do Zakopanego!

Dziękujemy, Georg B
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak nigdzie indziej, każda wydana złotówka warta tego co dostaniemy. Pyszne i nigdy nie zawiodło. Pozatym świetny wystrój i miła atmosfera

Dziękujemy, krecikciezna
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Nie mam większej praktyki ale na przykład żurek to mistrzostwo świata.. Przynajmniej ten na miejscu.
Dzień później wziąłem na wynos i tutaj było rozczarowanie.
Generalnie zmieniło się wszystko od poprzedniej starej knajpki.. Właściciele, wystrój, menu itd. ale jest ok. i warto tu wstąpić jak najbardziej.
Trochę rozczarowuje młody personel.. Taka jakaś obojętność i brak entuzjazmu w zawodzie a przecież są dopiero na początku drogi..

1  Dziękujemy, unipr0ff

Bistro pod Smrekami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro pod Smrekami? Podziel się wrażeniami!