Zakopane

“Urlop”
Bistro pod Smrekami — recenzja

Bistro pod Smrekami
Nr 70 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne a przede wszystkim świerze! I do tego po dobrej cenie!
Można, a nawet powinno się polecić wszystkim znajomym, którzy wybierają się do Zakopanego!

Dziękujemy, Georg B

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak nigdzie indziej, każda wydana złotówka warta tego co dostaniemy. Pyszne i nigdy nie zawiodło. Pozatym świetny wystrój i miła atmosfera

Dziękujemy, krecikciezna
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Nie mam większej praktyki ale na przykład żurek to mistrzostwo świata.. Przynajmniej ten na miejscu.
Dzień później wziąłem na wynos i tutaj było rozczarowanie.
Generalnie zmieniło się wszystko od poprzedniej starej knajpki.. Właściciele, wystrój, menu itd. ale jest ok. i warto tu wstąpić jak najbardziej.
Trochę rozczarowuje młody personel.. Taka jakaś obojętność i brak entuzjazmu w zawodzie a przecież są dopiero na początku drogi..

1  Dziękujemy, unipr0ff
Zrecenzowano 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w chodziliśmy tu z duszą na ramieniu: przy rondzie w Kuźnicach, gdzie tłumy turystów, balismy się drozyzny i bylejakosci. Tymczasem zostaliśmy miło zaskoczeni. Jedzenie jest pyszne, cena przystępna, a obsługa sprawna. Byliśmy tak zadowoleni, że wróciliśmy tu na obiad kolejnego dnia. Na plus jest przewijak w toalecie damskiej. Jedynie trzeba pamietac, żeby zabrać gotówkę, ponieważ karty nie są akceptowane.

1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wyprawie na morski oko szukaliśmy czegoś o dobrej cenie i jakości bez kolejek. Wybór tego baru był super! Dużo miejsca dla rodzin. Sprawne wydawanie dan i tu zaskoczenie! Pyszne dania za niską cenę i duże porcje. Polecamy żurek, kwasnice i hit placek po zbóju ze śmietaną - ogromna pyszna porcja obiadowa. Dodatkowo kompot i rodzina za 85 zł 4 osoby z napojami wyzywiona pod korek. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, adamrF3250BX

Bistro pod Smrekami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro pod Smrekami? Podziel się wrażeniami!