“Obiad z obcokrajowcami”

Cristina Ristorante & Pizzeria
Nr 3 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Przyszłam z koleżankami z polecenia innych znajomych. Usiadłyśmy przy stoliku, dostałyśmy karty, wszystko pięknie, jednak koleżanki nie mówią w języku angielskim/polskim, więc rzecz jasna potrzebowałyśmy więcej czasu na zastanowienie się czy przetłumaczenie potraw, będąc na wakacjach nie każdemu się spieszy. Kelner przyszedł po raz pierwszy kulturalnie poprosiłam o 10minut, zjawił się po raz kolejny poprosiłam o 5minut, na co kelner odpowiedział: "to może lepiej nic nie zamawiajcie" ..
Brak kultury czy kiepski rasistowski dowcip ze strony kelnera?!
Zdecydowanie odradzam!

1  Dziękujemy, Izzaabela

Do restauracji zawitałam na początku września, zmęczona po całym dniu w górach.
Restauracja piękna wewnątrz, aż obawiałam się, że wyproszą mnie w dresie. Zostałam od razu przywitana i zaproszona do stolika. Zamówiłam Spaghetti alla carbonara. Pyszne, nic dodać, nic ująć ! Po wielu rozczarowaniach w Zakopanem, wreszcie znalazłam restauracje, do której na pewno zawitam, aby spróbować ich innych potraw, szczególnie pizzy, o której tak dobrze piszą.
Ceny może i mają wysokie, ale obsługa, do której nie trzeba krzyczeć z drugiego końca sali oraz jakość posiłków są tego warte !
Zdecydowanie lepiej wydać pewną kwotę na dobry posiłek w tej restauracji niż porównywalną kwotę w pierwszej lepszej knajpie na Krupówkach, gdzie niekiedy ma się ochotę wypluć to co się zjadło.

1  Dziękujemy, Ania O

Przyszliśmy raz, i nie chcemy szukać innych miejsc, póki w karcie są nieodkryte pozycje. Obsługa przemiła, knajpa na poziomie, a jedzenie... nie pamiętam żebym jadł lepszą pizzę... Nigdzie...

1  Dziękujemy, N2654SSmarcins
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszna pizza, rewelacyjna tagliatella domowa z krewetkami.
Ciekawy wystrój.

Warto odwiedzić i posmakować.

1  Dziękujemy, mincel82
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny raczej wysokie, ale adekwatne do jakości. Świetne makarony. Minusem jednak brak menu dziecięcego. Szczesliwie w menu jest pasta z sosem mięsnym. Fajnie, że jest kącik dla dzieci.

1  Dziękujemy, Marcin W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert B, Kierownik ds. gości, Cristina Ristorante & PizzeriaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie Panie Marcinie! :)

Cristina Ristorante & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cristina Ristorante & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!