Zakopane

“Solidna włoska kuchnia”

Cristina Ristorante & Pizzeria
Nr 3 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Cristina to bezsprzecznie jedna z ciekawszych restauracji w Zakopanem. Piękny wystrój, miła- iście włoska atmosfera, doskonałe produkty i profesjonalna obsługa( Pani, która obsługiwała nasz stolik była miła, uczynna, znała kartę i potrafiła doradzić...dodam tylko,że przy burzowej i smutnej aurze "za oknem" miała bardzo dużo pracy). Nie można się do niczego przyczepić- a jestem czepialska. Pizze okazałe, dużo dodatków i wręcz idealne ciasto, które wyrabia na oczach gości kucharz rodem z Włoch. Mogę także śmiało polecić tagliatelle z krewetkami, pesto bazyliowym i pistacjami. Niestety wyjątkowo nie podpasywały mi gnocchi z kurczakiem zapiekane ze szpinakiem i suszonymi pomidorami. Mam wrażenie, że były pozbawione smaku...:/ Radzę się jednak przekonać samemu bo być może to tylko moja porcja :)

1  Dziękujemy, Dorota R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert B, Kierownik ds. gości, Cristina Ristorante & PizzeriaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i cenne w niej uwagi. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Do 'Cristiny' po raz pierwszy trafiłem w 2017 roku po tym jak przypadkowo zauważyłem dość dużą reklamę tuż przy głównej ulicy wjeżdżając do Zakopanego. Uwielbiam włoską kuchnię, a pizzę staram się próbować zawsze i wszędzie. Od razu zaznaczę, że pod względem jedzenia bardziej przychylam się do oceny 4/5, ale zdecydowałem się dać maksymalną bo to miejsce jako całokształt jest tego warte. Po pierwsze - lokalizacja. Restauracja jest usytuowana bardzo blisko Krupówek, a jednocześnie w tak ustronnym miejscu, że kompletnie nie słychać turystycznego szumu i zgiełku. Wystroju wewnątrz restauracji nie oceniam bo nigdy nie jadłem w środku. Nie może być inaczej, ponieważ ogródek przyciąga z taką siłą, że nie ma innej możliwości. Jest cicho i ustronnie, a główną atrakcją jest przepływający pod nami potok, który mówiąc w prostych słowach 'robi robotę' Właściciele dodatkowo wykorzystali ten atut poprzez zrobienie prześwitów w podłodze przy większości stolików, dzięki czemu potok nie tylko słyszymy, ale i widzimy pod naszymi stopami. Jest to wyjątkowe i bardzo miłe przeżycie. Karta dań nie jest moim zdaniem jakoś szczególnie obszerna, ale zawiera w zasadzie wszystko co zawierać powinna. Pizza jest naprawdę dobra, typowo włoska i w dość przystępnych cenach. Restauracja posiada oliwy smakowe. Nie będę pisał, że jest to najlepsza pizza jaką jadłem, nie będzie nawet w top 5, ale jeżeli ktoś nie potrafi żyć bez włoskiej kuchni i martwi się, że w Zakopanem nie znajdzie dla siebie 'prawdziwej' włoskiej knajpy, to 'Cristina' na pewno go nie zawiedzie. Dobra lemoniada, piwo zarówno polskie(Żywiec) z nalewaka/beczki oraz włoskie butelkowane(i nie tak przyziemne i ogólnodostępne w sklepach jak Peroni, czy Birra Moretti). Obsługa na wysokim poziomie, bardzo sympatyczna i pomocna, a na jedzenie nie czeka się długo. Dlatego też maksymalna ilość punktów. Ja do Zakopanego wracam co roku i odkąd po raz pierwszy pojawiłem się w 'Cristinie' jestem tam przynajmniej raz podczas każdego pobytu.

2  Dziękujemy, GnusnyGremlin

Bardzo nam miło czytać takie opinie. Cieszymy się, że mamy swoich stałych bywalców. Serdecznie pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cristina Ristorante & Pizza zafundowała nam przepyszną podróż kulinarną do Włoch. Zdecydowanie polecam.

2  Dziękujemy, 697marcins

Bardzo się cieszymy. Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza na cienkim włoskim cieście; sałatka również bardzo OK. W końcu włoska alternatywa dla dotychczas samotnej Casa Mii.

1  Dziękujemy, 780stanis_aww

Cieszymy się, że wszystko smakowało. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo dobre startery i sałatki.
Świetne, cienkie ciasto na pizzę. Całość smakowita. Wybór ogromny.
Obsługa znakomita

1  Dziękujemy, tomaszw957

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy!

Cristina Ristorante & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cristina Ristorante & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!