“Kolacja”

Cristina Ristorante & Pizzeria
Nr 3 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia włoska w najlepszym wydaniu. Pizza z akcentami Zakopanego na cienkim, smacznym cieście. Ośmiornica, jako jedna ze specjalnosci restauracji, podana w skromnym przybraniu salaty i opiekanych ziemniaków, ale dzieki temu zostala wyeksponowana jej potęga. Nic jej nie moglo przycmic. Delikatnie grillowana, rozplywala sie w ustach, nie wiem czy w Polsce jadlem tak dobra osmiornice, ahhh

Dziękujemy, Marta_Maje

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce. Pizza rewelacyjna. Można jeść i jeść. Ciasto cienkie, składników odpowiednia ilość. Sama pizzeria na uboczu co sprawia, że w ciszy i spokoju można cieszyć się Zakopanem. Obowiązkowe miejsce na mapie miasta.

Dziękujemy, olgapO9340GS
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

@cristina_ristorante to włoska restauracja sąsiadująca z inną ikoną zakopiańskiej gastronomii - @drukarnia_smaku (którą oczywiście też odwiedziłem). Zamówiłem prawdziwą gwiazdę wśród oferowanych pizz, dosłownie i w przenośni Stella di Zakopane - sos pomidorowy, mozarella, boczek wędzony, oscypek, żurawina i oregano. Cena - 39zł. Warto? Według mnie warto i to bezdyskusyjnie. Pizza przepyszna, świetne ciasto, świeże składniki, lokal przytulny, miła obsługa - jeszcze jakby cena była połowę niższa to byłby ideał

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Gnocchi rewelacyjne. Pizza też bardzo smaczna. Szybko podane oraz przemiła obsługa. POLECAM !!!

Dziękujemy, g_klassa
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe włoskie smaki! Pizza fantastyczna- ciasto cienkie i chrupiące w asyście dodatków najwyższej jakości. Spaghetti z owocami morza- jedno z lepszych jakie jadłam. Świeże krewetki, mule i kalmary..mmmm.. jak na włoskiej rivierze! Obsługa profesjonalna i miła. Świetne miejsce na randkę czy spotkanie z przyjaciółmi! Powiew morza w górach..

1  Dziękujemy, annam121

Cristina Ristorante & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cristina Ristorante & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!