Galeria Władysława Hasiora
Zapisz
Mocne wrażenia

Moje pierwsze spotkanie z Hasiorem odbyło się jeszcze w latach 70. ub. wieku w BWA w Lublinie... Przeczytaj więcej

Miropress
Gdańsk, Polska
Ok

Super galeria, bardzo poruszające wyobraźnię i serce eksponaty (obrazy). Bardzo polecam odwiedziny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 lipca 2020
Mar K

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Twórczość Hasiora jest specyficzna i nie każdemu może się spodobać. Jednak ktoś, kto uwielbia dziwne, mroczne i klimatyczne twory (obrazy, rzeźby) , które skłaniają do refleksji, na pewno będzie zadowolony.

Dziękujemy, korolowablog
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Każda wizyta nasuwa nowe refleksje, warto zobaczyć, trudno zrozumieć. Trochę na uboczu i brak dobrej reklamy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, turystka580
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w tym niecodziennym miejscu. Zawsze z zadumą i zachwytem.
Galeria w której się myśli.
Niestety trudno do niej trafić bo okropnie zabudowana droga .
Ale warto chociaż jeden raz

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, brodacz27
Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Jeśli turyście zależy na czymś więcej, niż lansowanie się na Krupówkach czy jazda na nartach to warto tam przyjść. Niektóre dzieła nie pozwalają spokojnie spać w nocy, bo zostają pod powiekami. Minusem jest ich natłok, który nie pozwala się skupić (akurat był ogromny tłum i pozostali zwiedzający dyszeli nam w kark, a młodzież chichrała się nie wiedzieć czemu). Podpisy, szczególnie pod sztandarami, niefortunnie umieszczone, trzeba domyślać się, które dzieło jest którym. No i konieczność taszczenia ze sobą całego zimowego majdanu odzieży i bagażu (bo nie ma szatni) także przeszkadza, szczególnie, że jest ciasno.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Marzynia
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Ochom i achom nie byłoby miejsca i myślę, że to powinno mówić za siebie. Mam jednak pytanie, może ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć. Godziny spędziłam na szukaniu odpowiedzi. Gdy wchodzi się do galerii,od wejście słychać przenikliwą muzykę. bardzo bym chciała wiedzieć coś więcej na jej temat. Co to? Kto to? Dziękuję

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
9  Dziękujemy, Martius W