“Świetne jedzenie i super obsługa”
Restauracja Casa Mia — recenzja

Restauracja Casa Mia
Nr 2 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście z przykrością informujemy iż od dnia 15.01.2018 wejście do naszej restauracji z dziećmi poniżej 6-tego roku życia przestało być możliwe

Byliśmy tam trzykrotnie podczas wizyty w Zakopanem, cóż za miłe zaskoczenie. Za każdym razem jedzenie było na bardzo wysokim poziomie, pięknie podane, kubki smakowe po prostu wariowały. Makarony lepsze niż we Włoszech, desery cudowne. Świetny wybór win, drinków. Polecam wszystkim jak dla mnie "casa mia" wygrywa!!!

3  Dziękujemy, Barbara Ł

Restauracje pamiętam od początku jej powstania, inspirowała swoimi daniami jak i profesjonalizmem obsługi.Miejsce godne poleceia ale uwaga na obostrzenia dotyczące zwierząt i dzieci poniżej 6 roku życia.

1  Dziękujemy, 82jacek2019

Wszędzie knajpy nastawione na przemiał. Przyjdź, zostaw kasę i możesz nie wracać. A tu proszę, taka miła niespodzianka!
Restauracja niewielka ale całkiem urokliwa. Kelnerzy trzymają bardzo wysoki poziom.fajne drinki, Margarita wyśmienita. A jedzenie... poezja. Amuse bouche świetnie nastraja do jedzenia. Zupka chili con carne bardzo dobra. Tatar z polędwicy zaskakujący! Makaron z serem i truflami wybitny. Gesina bardzo dobra.
Nie spodziewaliśmy się tak dobrej kompozycji smaków! jesli szukacie dobrego jedzenia bez kompromisów... to wiecie dokąd pójść!
POLECAMY.

1  Dziękujemy, sebastianzaborowski

To naprawdę wspaniałe miejsce.Pappardelle, och i ach!Aromatyczne, smacznie, pięknie. Obsługa pełen profesjonalizm. Tylko wracać

1  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 13 września 2019

Ależ pięknie podajecie Dania.

Moja przystawka (zupa casa mia - krem ziemniaczano-porowy z pstrągiem tęczowym) była wyśmienita. Tatar ponoć też. Nie pamiętam, co pozostałe osoby miały na przystawkę - ale też im smakowało.

Ja na główne dorsza z chorizo, reszta tradycyjnie steki wołowe - i też wszystko smakowało. Na desery foundanty czekoladowe - prawidłowe, chociaż zaskoczyła mnie nuta alkoholowa :) I krem brulee - nie byli przekonani co do prawidłowości konsystencji, ale to trudni zawodnicy ;) Oraz masa różnych dobrych win.

DUŻY Plus, że do deserów serwowane jest wino różowe, słodkie.

Ja osobiście bardzo doceniam obsługę - w prawdziwym nonszalanckim stylu.

1  Dziękujemy, Katarzyna P

Restauracja Casa Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Casa Mia? Podziel się wrażeniami!