“Uczta dla oczu i żołądka :)”
Restauracja Casa Mia — recenzja

Restauracja Casa Mia
Nr 2 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście z przykrością informujemy iż od dnia 15.01.2018 wejście do naszej restauracji z dziećmi poniżej 6-tego roku życia przestało być możliwe

Ależ pięknie podajecie Dania.

Moja przystawka (zupa casa mia - krem ziemniaczano-porowy z pstrągiem tęczowym) była wyśmienita. Tatar ponoć też. Nie pamiętam, co pozostałe osoby miały na przystawkę - ale też im smakowało.

Ja na główne dorsza z chorizo, reszta tradycyjnie steki wołowe - i też wszystko smakowało. Na desery foundanty czekoladowe - prawidłowe, chociaż zaskoczyła mnie nuta alkoholowa :) I krem brulee - nie byli przekonani co do prawidłowości konsystencji, ale to trudni zawodnicy ;) Oraz masa różnych dobrych win.

DUŻY Plus, że do deserów serwowane jest wino różowe, słodkie.

Ja osobiście bardzo doceniam obsługę - w prawdziwym nonszalanckim stylu.

1  Dziękujemy, Katarzyna P

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce za doskonała kuchnię i przemiłą obsługę. Stolujemy się tam z córką przy każdej wizycie w Zakopanem. Zwracam uwagę, że miejsce jest niedostępne dla rodzin z dziećmi do 6 lat.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 648magdalenaj
Zrecenzowano 8 września 2019

Wyjątkowe miejsce! Z zewnątrz skromne, niepozorne, w środku urokliwe, klimatyczne. Obsługa po prostu klasa światowa! Bardzo mili, pomocni, z poczuciem humoru zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Jedzenie - wyśmienite, przepyszne, wyjątkowe, niesamowite...długo można wymieniać. Każdy kęs każdego dania to wyjątkowe wrażania smakowe. Wszystko absolutnie warte swojej ceny. Z pewnością tam powrócę. Zdecydowanie polecam

1  Dziękujemy, Orzechwdrodze
Zrecenzowano 5 września 2019

Kiedy jestem w Zakopanem jem tylko w tym miejscu. Jedzenie jest wyszukane, obsługa fantastyczna, klimat nie do zastąpienia. Polecam pod każdym wzgledem. Zawsze dostajemy czekadelko na czas oczekiwania na potrawy. Ceny są jednymi z wyższych na krupowkach, czas oczekiwania nieco dłuższy, ale jeśli odwiedzanie to miejsce to zapewne po to abyś je zrelaksować :)

10/10

1  Dziękujemy, Marta J
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Świetne jedzenie,w tym warto spróbować makaronów doprawdy warto tu wejść nawet na chwilę.Lokal ma pewne zasady które zapewniają gościa spokój i chwała im za to. To świetne miejsce

2  Dziękujemy, odyseusz1307

Restauracja Casa Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Casa Mia? Podziel się wrażeniami!