“Najpiękniejsze miejsce na mapie Zakopanego”
Restauracja Casa Mia — recenzja

Restauracja Casa Mia
Nr 2 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście z przykrością informujemy iż od dnia 15.01.2018 wejście do naszej restauracji z dziećmi poniżej 6-tego roku życia przestało być możliwe
Zrecenzowano 5 września 2019

Kiedy jestem w Zakopanem jem tylko w tym miejscu. Jedzenie jest wyszukane, obsługa fantastyczna, klimat nie do zastąpienia. Polecam pod każdym wzgledem. Zawsze dostajemy czekadelko na czas oczekiwania na potrawy. Ceny są jednymi z wyższych na krupowkach, czas oczekiwania nieco dłuższy, ale jeśli odwiedzanie to miejsce to zapewne po to abyś je zrelaksować :)

10/10

1  Dziękujemy, Marta J

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Świetne jedzenie,w tym warto spróbować makaronów doprawdy warto tu wejść nawet na chwilę.Lokal ma pewne zasady które zapewniają gościa spokój i chwała im za to. To świetne miejsce

2  Dziękujemy, odyseusz1307
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Miejsce samo w sobie klimatyczne i kameralne z profesjonalną, życzliwą i przemiłą obsługą, która pozwala poczuć się wyjątkowo. Ceny raczej wysokie ale każde danie jest warte swojej ceny. Przyznam, że nawet we Włoszech nie jadłam tak dobrego makaronu, Zdecydowanie tu wrócę. Porcje faktycznie nie są duże ale dzięki temu można spróbować więcej wyjątkowych smaków. Podawany jest starter, dania są pięknie podane, aromatyczne,a dzięki przemiłym kelnerom i samej aurze wnętrza można poczuć się wyjątkowo. Z pewnością będę chciała tu wrócić.

1  Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Naprawę dobrze przyrządzone jedzenie brakowało mi jednak nieco większych porcji jednak oceniam miejsce na 5 +

2  Dziękujemy, Mirosław K
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, mało sosu w makaronie co uważam za ogromna zaletę przy naszych tłustych daniach. Obsługa średnia ale posiłek naprawdę dobry.

3  Dziękujemy, piow2019

Restauracja Casa Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Casa Mia? Podziel się wrażeniami!