Zakopane

“pysznie i profesjonalnie”
Restauracja Casa Mia — recenzja

Restauracja Casa Mia
Nr 2 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście z przykrością informujemy iż od dnia 15.01.2018 wejście do naszej restauracji z dziećmi poniżej 6-tego roku życia przestało być możliwe
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Miejsce samo w sobie klimatyczne i kameralne z profesjonalną, życzliwą i przemiłą obsługą, która pozwala poczuć się wyjątkowo. Ceny raczej wysokie ale każde danie jest warte swojej ceny. Przyznam, że nawet we Włoszech nie jadłam tak dobrego makaronu, Zdecydowanie tu wrócę. Porcje faktycznie nie są duże ale dzięki temu można spróbować więcej wyjątkowych smaków. Podawany jest starter, dania są pięknie podane, aromatyczne,a dzięki przemiłym kelnerom i samej aurze wnętrza można poczuć się wyjątkowo. Z pewnością będę chciała tu wrócić.

1  Dziękujemy, aska0111

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Naprawę dobrze przyrządzone jedzenie brakowało mi jednak nieco większych porcji jednak oceniam miejsce na 5 +

2  Dziękujemy, Mirosław K
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, mało sosu w makaronie co uważam za ogromna zaletę przy naszych tłustych daniach. Obsługa średnia ale posiłek naprawdę dobry.

3  Dziękujemy, piow2019
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Od kilku lat przy każdej wizycie pod Tatrami odwiedzaliśmy to miejsce, znamy dobrze kuchnię i panujący tu trochę specyficzne zasady, nie zdarzało się jednak nigdy aby obsługa była tak delikatnie mówiąc "niegrzeczna". Przychodząc do dobrego lokalu oczekujemy nie tylko smacznych dań ale również a może i przede wszystkim dobrego klimatu, pomocy ze strony obsługi i milo spędzonego wieczoru. Niestety nie znaleźliśmy już tego, mam wrażenie że obrany kierunek jet niewłaściwy, puste stoliki w lokalu chyba to potwierdzają, szkoda bo na kulinarnej mapie Zakopanego było to inne miejsce.

3  Dziękujemy, MarioVigo
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Każde danie bardzo smaczne. Dla dziecka kucharz przyrzadził to co lubią dzieci w wieku 11 lat. Danie główne - przepiórka, było bardzo ładnie podane, dodatki i samo mięso było niesamowite. Na deser mąż stwierdził, że w sumie ma ochotę na coś słodko - kwaśnego i kucharz przyrządził dla nas dokładnie taki deser - dziękujemy, trafiony w 100 procentach. Na uwagę zasługuje oczywiście obsługa, która w tym lokalu jest na najwyższym poziomie i jednocześnie pomocna i przesympatyczna. Uwielbiam to miejsce i gorąco polecam! Dziękujemy za miło spędzony czas ;)

4  Dziękujemy, JustynkaLisowska

Restauracja Casa Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Casa Mia? Podziel się wrażeniami!