“Kolacja”
Restauracja Casa Mia — recenzja

Restauracja Casa Mia
Nr 2 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście z przykrością informujemy iż od dnia 15.01.2018 wejście do naszej restauracji z dziećmi poniżej 6-tego roku życia przestało być możliwe
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Podążając opiniami innych zawitalismy w Casa Mia. Fenomenalne jedzenie. Najwyzsza sztuka doboru skladnikow, idealnie przygotowane dania pieszcza podniebienie. Na pewno tu wrocimy i bedziemy polecac kazdemu wizyte w tej restauracji!

1  Dziękujemy, Marta_Maje

Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie choć nie tanio . Sympatyczny kelner i gratisowy starter . Mały klimatyczny lokal z dobrym jedzeniem. Polecam komuś kto lubi kuchnię włoską i trochę nowoczesną. Brak klimatu goralszczyzny to akurat bardzo pasuje do tego lokalu .

1  Dziękujemy, gosiamalgosia2019
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu w deszczu majowym, dokładnie 3 maja z polecenia pewnej miłej damy z salonu konopnego. Odczucia były mieszane - włoska kuchnia w "Zakopcu"? Not possible. Jakże to było błędne rozumowanie. Casa Mia to doskonała kuchnia (królik, krewetki, kaczka ...), a obsługa na 6+. Zaliczam ten lokal do jednego z najlepszych, pod względem kuchni, w jakim miałem okazję być. Desery zapamietuje się jeszcze przez długi czas, no i kawa - Manuel Cafe mówi sama za siebie. Serdecznie polecam

1  Dziękujemy, grzegorzs208
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam niewątpliwą przyjemność skorzystania po raz kolejny z Restaurant Week w tym miejscu. Obydwa menu skomponowane na najwyższym poziomie! Zupa wyglądała jakby wyszła z magicznego laboratorium, a ośmiornica delikatna z cudownym dodatkiem musu z buraka. Dania główne obłędnie delikatne, idealnie doprawione, zarówno ryba jak i królik. Desery tak piękne, że zniknęły w ustach zanim zostały sfotografowane! Zdradzę Wam w tajemnicy, że poza tym festiwalem, dania z regularnej karty również Was nigdy nie zawiodą ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, loveinaa
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Wszystko na najwyższym poziomie. Jedzenie na najwyższym poziomie, wszystko smakuje i prezentuje się fantastycznie. obsługa bardzo miła i pomocna. Szkoda tylko że nie można przychodzić z psiakami ale jest to zrozumiałe bo lokal jest mały.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Maja S

Restauracja Casa Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Casa Mia? Podziel się wrażeniami!