“To już obowiązkowy przystanek podczas każdego wyjazdu na Podhale☺️”
Góralska Tradycja — recenzja

Góralska Tradycja
Nr 12 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opis: Góralska Tradycja to miejsce wyjątkowe nie tylko ze względu na wyśmienitą kuchnię. Restauracja została zaprojektowana z wielkim pietyzmem i dbałością o to, co w zakopiańskiej kulturze najpiękniejsze. Każdy element wnętrza restauracji jest dopracowaną częścią obrazu składającego hołd słynnemu twórcy stylu zakopiańskiego - Stanisławowi Witkiewiczowi. Odwiedzając Góralską Tradycję możesz być pewien prawdziwej uczty zmysłów! W tak pięknym wnętrzu wyśmienite dania stworzone i przygotowywane przez najlepszego na Podhalu szefa kuchni, Dariusza Siciarza, smakują wyjątkowo. Łącząc góralskie tradycje, nowoczesne rozwiązania i olbrzymi talent nasz szef kuchni stworzył wyjątkową kartę wykwintnych dań. Również wielbiciele słodyczy nie opuszczą Góralskiej Tradycji zawiedzeni. Bogatą ofertę pysznych wypieków oferuje znajdująca się na parterze kawiarnia. Świeże, przygotowywane przez doskonałych cukierników ciasta i desery oraz najlepsza kawa gwarantują przyjemnie i ze smakiem spędzony czas. Piękne wnętrze, kulinarne arcydzieła i oszałamiający widok na Tatry. Zasmakuj w Góralskiej Tradycji!
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja urzekła przede wszystkim jedzeniem-zupy,zwłaszcza bryndzowa rewelacyjne,kaszanka na przystawkę urywa głowę☺️
Na deser koniecznie sernik i czekoladowy suflet
Wystrój piękny i chociaż lokalizacja centralna-Krupówki,to nie należy się zrażać komercyjnym podejściem do jedzenia. U nich jedzenie-to góralska pasja,tradycja i sztuka.)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, katarzynak131

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

@goralskatradycja to ścisła czołówka wśród zakopiańskich restauracji. Ceny są wyższe niż u konkurencji ale adekwatne do standardu lokalu i podawanych w nim dań. Lokal odwiedziłem tylko w jednym celu: spróbować słynnego sernika podawanego nie na słodko ale...wytrawnie! Sernik bryndzowy z wędzoną papryką i karmelizowanymi buraczkami w sosnowym miodzie. Porcja ogromna, cena też bo 43zł! Warto było? Oczywiście Sernik fenomenalny i niespotykany gdzie indziej. Tymbardziej się cieszę z jego degustacji bo od czerwca znika wraz z pojawieniem się nowego menu.

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja extra wystrój i obsługa tez, jedzenie rewelacyjne, placki z dziczyzna oscypek, rosołek, wszystko ładnie podane, porcje małe. ceny za wysokie, to chyba jedyny minus.

Dziękujemy, B8119GXjs
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie!!!! Kazdy detal w lokalu dopasowany. Bardzo smaczne jedzenie polecam w 100%! Lokalizacja w bramie, kawalek od Krupowek ok.2min. Polecam!!

Dziękujemy, nawapanda
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Już od wystawy zapraszają nas i kuszą ogromne torty bezowe, serniki, tarty...ale tylko ten kto da się skusić i spróbuje- oszaleje ze szczęścia! Niebo w gębie. Raj, dla którego warto złamać wszystkie diety. I do tego wyśmienita kawa. Polecam!!!

Dziękujemy, Patrycja R

Góralska Tradycja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Góralska Tradycja? Podziel się wrażeniami!