Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017

Nasze stałe miejsce w Zakopanem. Niecodzienna lokalizacja, w mieście a jakby na wsi na polanie tuż przy wejsciu do do. Strazyskiej. Fantastyczni właściciele. Fajny design. obszerne apartamenty. Dla nas idealne miejsce. Dojazd wąską drogą przez las w zimie przydaje się 4x4

Wskazówka dotycząca pokoi: Fantastyczne apartamenty na lesnej polanie Zakopane jak nie zakopane, las cisza
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, leterman
Zrecenzowano: 17 czerwca 2017

Mistrzowska lokalizacja, doskonała baza wypadowa. Domki czyste i przytulne, kuchnia świetnie wyposażona. Do sklepu tylko 10 min pieszo, jeszcze bliżej do restauracji.

Właściciele pomocni i niezwykle sympatyczni, cały czas dbają o dobrą kondycję i wygląd obiektu.

Pobyt umilają dwa dobrze ułożone psiaki Skalar i Abi oraz urocza kotka Tindra :) Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Ograniczony zasięg Wi-Fi w domku buczynowym.
Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, mooonja
Zrecenzowano: 18 czerwca 2015

Znalezienie ciekawego noclegu w Zakopanem, który jednocześnie nie wyrywa portfela z kieszeni, to wcale nie taka prosta sprawa. Zwłaszcza, jeżeli ktoś nie szuka luksusu, a z drugiej strony nie chce spać na starym materacu. Ale trafiliśmy na ofertę Tater Chaty. I postanowiliśmy spróbować.

Zaczęło się od tego, że właściciele wyprowadzili nas w las. Dosłownie, bo chata stoi w środku cichego lasu (Buńdówki)! Ostatni etap dojazdu rodziny w głowie pytania, czy przypadkiem nie wjechaliśmy na szlak turystyczny.

Ale to wszystko sprawia, że można tutaj naprawdę odpocząć. Jasne, to kawałek od Krupówek, więc na pewno nie jest to oferta dla osób szukających „radości ducha” od rana do wieczora. Ale Trasa pod Reglami to rzut beretem, a park narodowy niemal zagląda do okien.

Gospodarze są obecni, ale nijak się nie narzucają. Kilka razy podpowiedzieli jakiś skrót albo bardziej malowniczą ścieżkę. A przy powrocie często przywita was pies, uradowany Waszym widokiem albo kot, czekający na podrapanie za uchem.

Zdecydowanie polecamy każdemu, kto szuka spokoju i dobrej bazy wypadowej do wycieczek w góry. My - jeżeli tylko los pozwoli - będziemy wracać!

Termin pobytu: czerwiec 2015
7  Dziękujemy, beow00lf
Zrecenzowano: 1 grudnia 2014

Uwielbiam takie miejsca. Chata ma niesamowity klimat. Wewnątrz wszystko co potrzeba. Właściciele niesamowicie pogodni. Aż żal, że trzeba wracać. Świetne miejsce na reset. Czysto, cicho, przyjemnie. Polecam.

Termin pobytu: luty 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Skowerska E
Zrecenzowano: 1 grudnia 2014

Magiczne I ciche miejsce w srodku lasu choc do centrum tylko pare krokow. to bylo cudowne 10 dni. na pewno zawitam tam jeszcze nie raz jak tylko odwiedze ojczyzne. Wlasciciele bardzo mili I zyczliwi. bardzo dziekuje

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam apartament z balkonem, cos cudownego :)
Termin pobytu: lipiec 2014
Dziękujemy, Anna K