Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Pokój czysty i zadbany. Widok z okna zasługuje na duży plus. W hotelu jest basen, kręgielnia, zabiegi spa, bar. Dobre śniadanie i obiadokolacja.
Przeszkadza hałas z kręgielni. Dojazd do hotelu nie najgorszy. Duży parking.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, s_adrian_pl
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy wraz ze znajomymi jedną noc i to chyba była ostatnia, na jaką zdecydowałem się tam kiedykolwiek spędzić. Wprawdzie 3 gwiazdki nie daje nadziei na zbyt wiele, ale i nawet takie wymagania przerosły ten hotel. Głośna impreza słyszalna w większości pokoi, niesamowity tłok na śniadaniu, mało urozmaicone menu śniadaniowe, niekompetentna choć zaangażowana załoga. Jedynym plusem jest to, że obiekt jest stosunkowo nowy i wyposażenie nie jest zużyte. Plus ten jednak jest skutecznie niwelowany przez kompletnie przypadkowy i pozbawiony gustu dobór mebli oraz innych detali. Ogólnie obiekt dobry na doraźny nocleg dla niewymagającej i przygłuchej klienteli.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 687arturr
Zrecenzowano: 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy kilka dni w hotelu poza sezonem. Smaczne śniadania i obiadokolacje, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pokoje czyste i zadbane. Basen jak na hotel rozsądnych rozmiarów z dość ciepłą wodą, obok bardzo cieplutki brodzik dla najmłodszych. Udogodnienia dla niemowląt w postaci wanienki, łóżeczka oraz krzesełek na stołówce. Na lekki minus zasługuje wytlumienie pokoi gdyż słuchać trochę rozmowy w pokoju obok oraz lokalizacja, gdyż jest daleko do stoku czy do miasta, bez samochodu niestety się nie obejdzie, ale musi być jakaś cena tak pięknych widoków z okna. Hotel jak najbardziej godny polecenia

Dziękujemy, 62beatab
Zrecenzowano: 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rezerwując pokój w 3-gwiazdkowym hotelu oczekiwałem czystego pokoju, ale rzeczywistość byla inna. Wchodzac do pokoju byl mocny zapach octu,a w ubikacji smierdzialo kanalizacja.. po czym patrzę a w prysznicu najprawdopodonniej grzyb.. to jest straszne
Po poinformowaniu w recepcji wyslano sprzataczke do pokoju,ktora usunela troche dziwnie ujmując zapach kanalizacji... zapach octu zostal mimo wietrzenia pokoju. Odmowiono zwrotu pieniędzy.. po kolejnym razie pracownik recepcji udal sie do naszego pokoju i probowano wmowic ze da sie to jakos wywietrzyc. Mielismy zamówiony pokoj standard a pracownik wmawial nam ze juz nam dali lepszy pokoj jako comfort o ktorego wcale nie prosilismy i nie zamawialismy. zapach byl tak intensywny ze az robilo sie niedobrze.. po kolejnej kłótni udalo sie odzyskac pieniadze z wielka łaską.
To ma byc hotel 3gwiazdkowy? Nie sądzę za taka cene nawet mniejszą znalazłbym lepsze warunki.
Po powiedzeniu ze teraz nie mamy gdzie przenocowac powiedziano mi ze to jest tylko nasz wybor czy zostajemy czy sie pakujemy.
W takich warunkach ?
Nie polecam hotelu!!!

Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Bardzo fajny hotel dla rodzin z dziećmi:)
plusy:
bardzo dobre i różnorodne śniadania i obiadokolacje ( nawet dzieci niejadki coś dla siebie znajdą)
dobra lokalizacja - 10min do centrum Zakpanego jaki Murzasichle, w okolicy kilka stoków
czyste i przestronne pokoje
basen/jacuzzi/ strefa SPA (sauny)
pokój zabaw
bardzo miła obsługa
dobre i w dobrej cenie jedzie w przy hotelowej restauracji
i najważnejsze stostunek jakości do ceny- bardzo dobry

Minusy:
pokój zabaw mógłby być lepiej wyposażony
kiepskie WI FI

Na pewno tam wrócimy