Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel połozony jest w ładnym miejscu, ale niestety wyposażenie przypomina koniec lat 80. Nie stwarza przytulnej atmosfery. Nie jest tez przyjemne, ze balkon jest wspólny dla wszystkich pokoi na piętrze.

Dziękujemy, Izis
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Hotel położony dość atrakcyjnie. Wszędzie blisko .Wyżywienie dośc dobre ale jakośc i ilość uzależniona od kucharki która tego dnia ma dyżur .Hotel w trakcie naszego pobytu pusty.Pokoje nie sprzątane przez 5dni nawet śmieci nie wyrzucone z kosza.Balkony z pięknym widokiem na góry ale brak na nich krzesełek aby sobie usiąść i podziwiać.Ogólnie polecam jako bazę wypadową .

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, hanburka
Zrecenzowano: 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Fatalne śniadania z najtańszych produktów. Pokoje sprzątane na życzenie o czym recepcja nie informuje. Pokoje wyposażone bardzo prosto. Wąskie, niezbyt wygodne łóżka. Plus za lokalizację i widoki z pokojów od strony miasta.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, donnieb564
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Spędziliśmy w hotelu dwa tygodnie i było ok. Hotel nie jest najnowszy ale ma wszystko co jest potrzebne. Śniadania i obiadokolacje dobre, codziennie można zjeść coś ciekawego. Jest możliwość otrzymania lunch pakietu, trzeba tylko zgłosić taką potrzebę na recepcji. Korzystaliśmy z tej możliwości gdy przed śniadaniem wyruszaliśmy w góry. Hotel ma ładne położenie ale trzeba dojść trochę pod górkę, jest blisko na Krupówki. W hotelu jest cicho, co było dla nas bardzo ważne. Obsługa pomocna, sprzątanie bez problemów. Polecam każdemu, kto nie oczekuje luksusów ale pięknych widoków, dobrego jedzenia oraz ciszy i spokoju.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na 2 piętrze mają ładne widoki na góry
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Renata K
Zrecenzowano: 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Małe pokoje, niewygodne łóżka. Wszechobecny klimat PRL. Pokoje sprzątane na żądanie, z łaską. Śniadania słabe, produkty niskiej jakiści i niewielki ich wybór. Ładne widoki na miasto i góry. Nie warte swojej ceny.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, donnieb564