“Smacznie w rozsądnej cenie ”
Gospoda Podkowa — recenzja

Gospoda Podkowa
Nr 102 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Niedaleko samych Krupówek i z normalnymi cenami bo za schabowego z frytkami i surówką czy też zestaw z kotletem z piersi zapłacimy niecałe 20 zł , dobry rosół za niecałe 8 zł co jest niezwykle dobrym wynikiem jak na ten kurort gdzie ceny w restauracjach na głównym deptaku za taki sam zestaw sięgają nawet do 38 zł a pewno są i droższe knajpy. Największe plusy tej restauracji to nienachalna obsługa , czas oczekiwania na danie bardzo krótki - maksymalnie do 10 minut , nigdy nie czekałem dłużej . Wszystko ciepłe i świeże . W tle gra z głośników góralska muzyka , toalety czyste sama restauracja też, wystrój typowo góralski . Duży wybór dań dla dzieci . Smacznie , świeżo i w przystępnych cenach , jedyne co mi nie smakowało to ziemniaki , które już później regularnie zamieniałem na frytki .

Dziękujemy, magdwojt

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy 40 min na wydanie posiłków chociaż dużo klientów nie było. Zamówiłem większego schabowego (220g). Był cienki jak papier... ziemniaki jak pastewne... nie polecam...

Dziękujemy, 376tomaszt
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, ładny lokal, szybko wydany posiłek, możliwość płatności karta. Duża porcja zadowalajaca klienta w przystepnej cenie

Dziękujemy, machony23
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje nie za drogie ale i małe. Kotlet cieniutki niczym papier. Brak alkoholu i dość natarczywa obsługa. Dodatkowo płatny ketchup do frytek. Dobrze że za sól nie policzyli. Kawa mrożona miała posmak kopru.

Dziękujemy, kazikdlugi
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Nie zbyt ciekawa restauracja, tłok, strasznie gorąco wewnątrz mimo, iż jest ciepło na dworze, na jedzenie czekałam ZA DŁUGO, zamieszanie czuć nawet na dworze, obsługa chyba sama nie wie co robi, nie zadbane łazienki i porozrzucany papier. Może w okresie zimowym powiedziałabym, że wewnętrznie jest super, ale w lato, gdy rozpolony jest kominek można się zapocić, mimo to wnętrze jest dostojne i zadbane, ładnie wystrojone, niestety kuchnia jest otwarta, a z niej wydziela sie nie przyjemny zapach i stoły są brudne. Jedzenie średnie, tyle powiem, kawa niedobra, natomiast krokiet pyszny, różnie w tej restauracji. Podobała mi się obsługa, która była miła I uprzejma. Tyle mam do powiedzenia, osobiście nie polecam tego miejsca.

Dziękujemy, Madame J

Gospoda Podkowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Podkowa? Podziel się wrażeniami!