“Kolacja”
Karczma Czarci Jar — recenzja

Karczma Czarci Jar
Nr 11 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opis: Nasza karczma położona jest na szlaku do Doliny Białego przy ulicy Małe Żywczańskie 11a. W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich podróżnych i smakoszy kulinarnych, samotnych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych . Zapraszamy miłośników kur, wieprzów, wołów a także tych, co nad mięsiwa przedkładają pierogi, ryby również mamy wiele do zaproponowania.

Na jedzenie czekaliśmy krótko, obsługa profesjonalna, porcja żeberek wyjątkowo duża. Polecam. Standardowe dania główne kosztowały w okolicach 30-40 zł za obiad. Dostaliśmy dodatkowo smaczny chleb ze smalcem i masłem.

Dziękujemy, matipolak2007

Można poczuć klimat gór i tego regionu. Jeśli mamy szczęście do posiłków przygrywa kapela góralska. Wystrój karczmy klimatyczny, aż chce się zostać dłużej.
Jedzenie regionalne, duże porcje, smaczne. Idealne miejsce na odpoczynek po górskich eskapadach. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Karczma jest nieco dalej od Krupówek ale warto odwiedzić.

Dziękujemy, Dolcevita00

Trafiliśmy my tu w deszczowe popołudnie, kiedy na szczytach Tatr nic nie widać, na Kasprowym -4 stopnie i oblodzenia. Trafiliśmy do miejsca ciepłego, klimatycznego z fajną muzyką. Obsługa absolutnie doskonała, jedzenie przepyszne. Jedliśmy kwaśnicę, rosół barani, pierogi z baraniną i kozinę. Palce lizać!! Porcje nie do przejedzenia. Ceny przystępne. Nie chce się wychodzić z tego miejsca :)) na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, 8magdaz

Po długim calodniowym spacerze po górach zajechalismy do karczmy z lokalną kuchnią, ponieważ na takiej nam tylko zależy gdy jesteśmy w innym regionie. Obsługa i jedzenie na 6+. Prawdziwa domowa kuchnia, mila atmosfera w góralskim stylu, super muzyka i miła fachowa i z poczuciem humoru obsługa. Warto chociaż raz tam zawitać jeżeli jesteśmy w Zakopanym. A przy tym wszystkim nie jest drogo.

Dziękujemy, Gabriel C
Zrecenzowano 9 września 2019

Do restauracji trafiliśmy po całodziennej wędrówce po górach. Byliśmy wyczerpani, ale rosół z baranem uratował nam życie :) spróbowaliśmy też baraniny i koziny. Bardzo nam smakowało. Same porcje są duże. Dodatkowo w sobotę trafiliśmy na kapelę góralską, co stworzyło fantastyczną atmosferę podczas kolacji. Ogromny plus również za życzliwą obsługę. Polecam!

Dziękujemy, Ewa G

Karczma Czarci Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Czarci Jar? Podziel się wrażeniami!