“Jedna z najlepszych na Podhalu”
Karczma Czarci Jar — recenzja

Karczma Czarci Jar
Nr 11 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opis: Nasza karczma położona jest na szlaku do Doliny Białego przy ulicy Małe Żywczańskie 11a. W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich podróżnych i smakoszy kulinarnych, samotnych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych . Zapraszamy miłośników kur, wieprzów, wołów a także tych, co nad mięsiwa przedkładają pierogi, ryby również mamy wiele do zaproponowania.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie jak na Zakopane ta karczma zasługuje na 5 gwiazdek. Obsługa bardzo fajna, klimat karczmy góralski i jedzenie na wysokim poziomie. Gwarantuję, że takiego jedzenia nie znajdziecie na Krupówkach. Czuć, że wszystko robione na świeżo i na miejscu. Sporo dań jest typowo regionalnych, zdecydowanie warto spróbować. Ceny jak to w Zakopanem, ale nie ma czego żałować, bo za te pieniądze nic lepszego raczej byśmy nie znaleźli.
Ogólnie mamy pozytywne wrażenia i wrócimy przy kolejnej okazji :)

Dziękujemy, Saphone90

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy z partnerem z całego serca. Potrawy oparte na regionalnych produktach. Ceny niewygórowane, dania pyszne i świeże, bardzo ładnie podane, porcje duże, rosół barani rewelacja. Obsługa bardzo dobra. Lokal został nam polecony przez gospodarza willi, w której gościliśmy.

Dziękujemy, wioletaf2019
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie placki ziemniaczane z sosem z borowików i pstrąg po mlynarsku , pomocna obsługa, bardzo przyjemne przestronne wnętrze.
polecam

1  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bylo smaczne, ale produkty sa nieświeże. Tej samej nocy skończyłem wraz z dziewczyna w szpitalu w Nowym Targu. Bylo to jedyne miejsce gdzie spożywalismy te same dania - pierogi z jagodami i masło czosnkowe podawane jako czekadełko. Omijać szerokim łukiem w innym wypadku wizyta moze popsuć urlop.

10  Dziękujemy, bartekm929
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne do spędzenia wieczoru po intensywnym dniu na szlaku. Obsługa miła, jedzenie przepyszne, szybko podane. Ceny jak na knajpy zakopiańskie przystępne.
Polecam w 100%

Dziękujemy, mateuszs98

Karczma Czarci Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Czarci Jar? Podziel się wrażeniami!