“Wspaniała atmosfera i obsługa”
Karczma Czarci Jar — recenzja

Karczma Czarci Jar
Nr 8 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opis: Nasza karczma położona jest na szlaku do Doliny Białego przy ulicy Małe Żywczańskie 11a. W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich podróżnych i smakoszy kulinarnych, samotnych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych . Zapraszamy miłośników kur, wieprzów, wołów a także tych, co nad mięsiwa przedkładają pierogi, ryby również mamy wiele do zaproponowania.
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z mężem na kolację.Jedzenie było przepyszne. Profesjonslny i przemiły Pan Andrzej - który mimo bardzo dużego ruchu szybko nas obsłużył.W innych karczmach i restauracjach nie sptkaliśmy się z taką uprzejmością.Napewno kiedyś tutaj wrócimy.Pozdrawiamy Maja i Jarek

Dziękujemy, Maja1812

Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Wszystko idealne: daleko od Krupowek, cisza, spokój, strumyk płynie, taras, zimne i pyszne piwo, smaczne jedzenie, miła obsługa, solidne porcje, nie ma frytek :) Byliśmy kilka razy i gorąco polecamy :)

Dziękujemy, Patrycja J
Zrecenzowano 11 maja 2019

Jedzenie pyszne, pięknie podane, duże porcje, pani kelnerka bardzo miła. W trakcie oczekiwania podane masełko czosnkowe i smalec z chlebem, przepyszne! ceny bardzo atrakcyjne jak na taką świetną jakość, bardzo polecam, z pewnością jeszcze tam wrócę, jeżeli tylko trafi się okazja

Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Placek ziemniaczany z gulaszem pyszny. Baranina z kluskami śląskimi również. W oczekiwaniu na dania dostaliśmy przekąskę gratis. Polecam!

Dziękujemy, 375karolinad
Zrecenzowano 5 maja 2019

Najlepsza góralska knajpa w jakiej byliśmy! Lokal lekko na uboczu. Parking pod lokalem. Wystrój bardzo ładny!
W Zakopanem i okolicy bywamy bardzo często, dość często lokale są...mocno komercyjne, ale niestety jakość też trochę z Mc Donalda. Tutaj kompletnie inaczej! Czuć góralski klimat! Miła obsługa - co też w Zakopanem nie jest standardem! Zgadzało się...wszystko!

Aż strach pisać tak dobrą recenzję jednak...robię to z czystym sumieniem!
Barszcz - jeden z najlepszych na świeci!
Oscypek też pycha.
Golonka świetna! Pierogi również!
Rybka bardzo dobrze zrobiona!

Dodatkowo w SOBOTĘ gra Góralska Kapela i śpiewa - co nie jest też oczywiste, często te kapele tylko przygrywają.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dj_Lokker

Karczma Czarci Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Czarci Jar? Podziel się wrażeniami!