Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Hotel w samym centrum miasta, przy dworcu autobusowym i w poblizu /ok300m/ dworzec PKP. Przeprowadzony remont dodał mu wyrazu. Jak dla mnie za te pieniądze, w tej lokalizacji bardzo polecam. Śniadania smaczne i obfite.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Zaczynając:
Minusy:
1. Obsługa - Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak długim oczekiwaniem na otrzymanie klucza do pokoju - obsługa na recepcji była strasznie powolna - pół godziny zajmowało Pani ogarniecie dokumentacji, a rezerwowałam go już około 3 miesięcy przed czasem.
2. Brud! - Gdy weszliśmy do pokoju po długim oczekiwaniu - zastaliśmy brud! Podłoga, szafki, telewizor, WC , wszystko zakurzone. Na jednym łóżku widać była pościel po poprzednich lokatorach z czarnymi włosami na kołdrze. Balkon był mocno ufajdany w gołebie odchody. Wszystko udokumentowałam na zdjęciach.
Kurz spowodował, że nie chciałam przebywać ani chwili w dzień w pokoju, nie dało się nawet niczego napić ani zjeść, bo wszystko było zakurzone. Miałam ochotę sama posprzątać ten syf, ale niestety pokój nie był wyposażony w miotłe ani szufelkę i tym podobne. W nocy nie dało się swobodnie oddychać bo wciągało się kurz z pościeli.
A otwierając okno tylko pogarszało się powietrze przez spaliny dobiegające z ulicy. Okna bardzo brudne - jakby nie myte kilka miesięcy.

Plusy:
1. Lokalizacja - blisko Krupówek, blisko PKP
2. Śniadania mogły być, chociaż minusem brak słodkości m.in ciastek do kawy

Gdyby nie lokalizacja, dałabym ocene "Okropne"

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, AsiaPozdrawia
Zrecenzowano: 11 czerwca 2018

Z uwagi na położenie (tuż przy dworcach PKP i PKS) to miejsce idealne dla ludzi, których interesuje jedynie łóżko do spania. Wyposażenie pokoju standardowe: łóżko, telewizor, jest też lodówka.
Ośrodek jest duży, ale zaniedbany, brakuje obsługi, co skutkuje niedoróbkami w czystości.
Pościel czyściutka, ale na meblach kurz, odrapane lustro w łazience, w półce rzeczy poprzednich gości.
Śniadania są monotonne, choć można się najeść, obiadokolacje są smaczne, ale to typowo stołówkowe jedzenie.
W ośrodku jest winda i Wi-Fi. Ceny jak na położenie nie są wygórowane.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Lexi2032
Zrecenzowano: 25 marca 2018

obiekt -jest super . w recepcji bardzo uprzejme ,pomocne .pani kasia przemiła kobieta ,doradzi,pomoże jak jest sprawa,,pani helenka jest bardzo uprzejma.kelnerki uprz.ejme -usmiechniete.z przyjemnoscią idzie sie na stołowkę .jedzenie smaczne ,co moge powiedzieć.duzo wedliny jest z 1 półki ,,,,,,mozna dołozyc n.p kaszanki ,salceson,boczuś.wiem że klijenci bedą zadowoleni.pokoje srednie pod katem czystości..ale nie ma ludzii do pracy .a co 1 os na pietrze nie da rady .pan tadeusz konserwator na kazde zawołanie wszystko naprawi .gratulacje dla załogi i pozdrowienia.

Wskazówka dotycząca pokoi: jesli ktoś niepełnosprawny ,to 1 pietro .jest winda..ja wole pokój z balkonem .
Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, HannaP759
Zrecenzowano: 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje się prawie w samym centrum Zakopanego- spacer na Krupówki zajmuje kika minut. W pokojach jest czysto i jest wszystko czego potrzeba.Personel jest miły i bardzo pomocny. Śniadanie podawane jest w formie bufetu, na którym kaźdy znajdzie coś dla siebie (są płatki, wędliny, sery, warzywa).

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, ewamerigold