Zrecenzowano: 19 lutego 2019

Hotel bardzo przypadł nam do gustu. Nie jest to Nosalowy ani Belvedere, ale na prawdę jest to hotel wart polecenia :) Pokoje może niezbyt duże,ale czyściutkie. Obsługa pokoi jak i restauracji bardzo miła. Kuchnia serwuje świetne jedzenie w przystępnych cenach. Wielkim atutem są przepiękne widoki za oknem :) Niewiele hoteli może się takimi poszczycić :) Ceny za pobyt w sezonie ferii ponad połowę tańsze niż u konkurencji !!! Jedyny minus to brak windy( no ale coś za coś ) POLECAM !!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 274adamosa
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótki, bo tylko 3 dniowy pobyt w hotelu, jednak bardzo przyjemny. Hotel w super lokalizacji. 10 minut spacerkiem na Krupówki czy Gubałówkę. Sklepy bardzo blisko. Sam hotel jest czysty i cichy. Personel bardzo uprzejmy i chętny do pomocy. Powoli wygląd hotelu zmienia się na lepsze i życzę żeby cały obiekt został ostatecznie utrzymany w stylu w jakim wyremontowano restauracje hotelową. Jedzenie bardzo dobrze i przez wszystkich chwalone. Przy każdej mojej wizycie w restauracji osoby z jakiegoś stolika prosiły Szefa Kuchni i chwaliły jedzenie. Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, MarcinMTorun
Zrecenzowano: 21 października 2018

Hotel zdecydowanie spełnił oczekiwania grupy. Dwie gwiazdki to dwie gwiazdki więc nikt się cudów nie spodziewał, a spotkało nas miłe zaskoczenie.
Lokalizacja - najmocniejszy pkt hotelu - rewelacja! Bliziutko Krupówek, a jednocześnie cicho, spokojnie i z pięknym widokiem na Tatry (większość pokoi).
Obsługa - bardzo profesjonalnie i życzliwie. Byliśmy dużą grupą więc trochę ustaleń mailowych i telefonicznych wcześniej było - odpowiedzi szybkie i zawsze zgodne z oczekiwaniami. Natomiast na miejscu zakwaterowanie grupy nie trwało dłużej niż 5 minut - obsługa była super przygotowana.
Pokoje - prosto i skromnie ale czysto i schludnie. Ktoś tam narzekał na nieszczelne okna w poprzednich opiniach (tak - potwierdzam, że jedno czy dwa takie się nam trafiły), drobne usterki wynikające ze zużycia sprzętu rzeczywiście można znaleźć. Łazienki Ok. W każdym pokoju TV.
Brak windy - ale hotel ma 3 piętra więc windy mieć nie musi.
Posiłek - śniadanie - standardowe europejskie - troche jajek, parówki, dżem, jakieś sałatki - spokojnie można coś wybrać. To nie 5* resort karaibski czy turecki żeby oczekiwać 15 stołów pełnych jedzenia.
GENERALNIE POLECAM!!! w końcu będąc w Zakopanem w hotelu się głównie śpi, a w ciągu dnia eksploruje się Tatry lub uprawia sporty zimowe.

Wskazówka dotycząca pokoi: Część pokoi nie ma widoku na góry, poproście więc o te które taki widok mają - warto za to nawet lekko dopłacić.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Konrad S
Zrecenzowano: 2 września 2018

Lokalizacja EXTRA! W samym centrum, dodatkowo wokół hotelu nie ma innych budynków tylko ogromny park, wiec widok z okna cudowny! Personel bardzo miły i pomocny :) Śniadania dobre, ale ubogie. W środku trochę PRL. W naszym pokoju ewidentnie ktoś wcześniej musiał palić

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Pietrovaa
Zrecenzowano: 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Spedzilem tu jedna noc wraz z żona w pokoju dwuosobowym. Za cenę 200 zł spodziewałem sie tego co dostslem.skromny wle czysty pokój z dużym łóżkiem, dwiema koldrami. Stoki, biurko, fotel i krzesło. Łazienka także czysta, z prysznicem. Internet niezbyt szybki ale był 6mb/0,5 Mb .
Śniadanie ok, szwedzki stół, świeże pieczywo. Zabrakło porządnego ekspresu do kawy, ale poza tym ok.
Jedno co przykuło moja uwagę to bardzo wygodne łóżko.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa