Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce, świetna lokalizacja, bardzo dobre i urozmaicone śniadania, miły personel. Wracam w to miejsce już kolejny raz. Chociaż nie otrzymałam pokoju zarezerwowanego przez booking, to i tak jestem zadowolona.

Dziękujemy, askro0b
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Plusy:
1. Lokalizacja jest po prostu idealna - wystarczająco daleko od tłumu z Krupówek, a blisko do parku, placu zabaw, przystanku autobusowego i w góry.
2. Czysto (z wyjątkiem stołówki - opisanej poniżej)
3. przyjemny teren zielony na tyłach budynków
4. Obsługa dostępna, uprzejma i pomocna.

Minusy:
1. Śniadania. Wybraliśmy ten pensjonat po opiniach z Bookinga na temat śniadań, i jesteśmy niesamowicie rozczarowani. Ilościowo potraw rzeczywiście jest dużo, ale ich wybór i jakość trochę z poprzedniej epoki:
a) na ciepło są dwie potrawy - parówki (okropne, tanie, rozgotowane parówki - raz spróbowałem) oraz coś drugiego (smażony boczek - średni; smażone kiełbaski - ohydne; jajecznica - może być, przynajmniej z jajek a nie z proszku, natomiast była tylko raz)
b) Do picia na ciepło tylko kawa i herbata z samowara - kawy nie odważyłem się spróbować, czarna herbata obrzydliwa, przeparzona. Brak wrzątku, aby zaparzyć własną herbatę owocową czy zioła, brak możliwości zamówienia czegoś innego do picia.
c) wędliny i żółty ser średniej jakości
d) jogurt naturalny osiągalny o 7:30; później zostają już tylko słodzone owocowe. Niestety raz trafiłem na zepsuty jogurt (data ważności ok, ale pewnie nie pierwszy dzień stał cały ranek poza lodówką)
e) obrzydliwie klejące się ceratki na stolikach w stołówce. Tego kompletnie nie mogę zrozumieć - pierwszego dnia myślałem, że po prostu miałem pecha i coś się komuś wylało, ale widocznie miałem pecha wszystkie trzy poranki. Czystość w pozostałych miejscach pensjonatu była bez zarzutu, nie rozumiem czemu nie można zainwestować w coś normalniejszego na stoły w stołówce, co nie będzie przecierane na mokro tylko normalnie prane i świeże każdego dnia.
ogólnie śniadania to największy zawód - mieliśmy pobyt na pięć nocy, moja wszystkojedząca sześcioletnia córka trzeciego ranka zażyczyła sobie tylko kanapkę z pomidorem (sic!), czwartego ranka w desperacji wyszliśmy zjeść śniadanie na mieście (a przypomnę, wybraliśmy willę Carlton ze względu na podobno dobre śniadania)
2. Brak windy i klimatyzacji - to wiedzieliśmy z opinii na bookingu, więc nie mam pretensji - natomiast podkreślam bo pokój na trzecim pietrze bez windy w starym budownictwie to może być dla kogoś problem. Wiatrak w pokoju daje radę :-)
3. Łóżko podwójne składało się z dwóch materacy - jeden przyzwoity, drugi trochę już zapadnięty.

Dziękujemy, 780stanis_aww
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Dobra lokalizacja - blisko Krupówek i Skoczni, pyszne śniadania, ale pokoje doradzam - na najwyższym piętrze (skrzypiące drewniane schody). Słabe WiFi (praktycznie go nie było). Miła obsługa, parking płatny dodatkowo.

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam ostatnie piętro - nie skrzypi podłoga nad Wami
Dziękujemy, bodzi2019
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

11-15.07.2019r - Pobyt jak najbardziej udany, już przy samym wejściu wita nas uśmiechnięta recepcjonistka, zostaliśmy zapytani czy chcemy pokój na dole czy u góry, wybraliśmy u góry z racji wanny a nie kabiny prysznicowej. Pokoje czyste, schludne, ciche, oraz mają swój klimat. Śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego, jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, od płatków śniadaniowych po sery i mięsa. Lokalizacja idealna, wszędzie blisko, na Krupówki 3 minuty, na dworzec 15 minut, do Aquaparku 10 minut.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 302 ma wanne
Dziękujemy, kubs1948
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Bardzo elegancka stylowa willa.Pokoje bardzo dobre.Lozko i pościel perfekt.Lazienka dobra,świeże reczniki.Pokoj sprzatany codziennie. Obsluga bardzo sympatyczna i pomocna.Najmocniejszym punktem są przepyszne śniadania.Ogromny wybór produktów bardzo dobrej jakości.Od szynek po galarety,naleśniki czy oliwki.Kilka dań na ciepło.Ciasta,owoce itd.Ładna okolica obok parku i 5 min od Krupówek.Po wykwaterowaniu można bagaże zostawić obok recepcji. Polecam wszystkim!!!

· Malutki minusik za brak lodówki

Dziękujemy, MimkazOpola