“Średnio”
Jagoda Cocktail Bar — recenzja

Jagoda Cocktail Bar
Nr 8 wśród 8 Desery (Zakopane)
Zrecenzowano 6 września 2019

Kawa super, desery lodowe ogromne, ale smaczne. Natomiast pączki już pozostawiają wiele do życzenia. Obsługa kelnerska również. Połowa pracowników nie jest w stanie porozumieć się z klientami z powodu średniej znajomości polskiego. Nie jest to już to samo co kiedyś. Teraz to zwykła sieciówka, a wcześniej Jagoda miała swój urok i taką niepowtarzalność. Ceny z kosmosu.

Dziękujemy, Kociuga_7

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo drogo a za cena nie idzie jakosc. Paczki srednie, obsluga srednia. Lokal nastawiony na jednorazowego goscia.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 14 maja 2019

Być na Krupówkach i nie wstąpić do dawnej JAGODY? :)
Wciąż zmiany, wg nas niekoniecznie wychodzące na dobre. Ale cóż, nie jesteśmy typowymi klientami a przyzwyczajamy sie do miejsc.
Za dużo , za dużo, za dużo....
Nie zadowoli się wszystkich.
Marynowane rydze koło deserów lodowych ....
Pyszna kawa jak zawsze :)

Dziękujemy, Robert_Krakus
Zrecenzowano 7 maja 2019

Jagoda Coctail bar znam od kilku ładnych lat. Pamiętam przepyszne pączki, które były wizytówką tego lokalu. Były ogromne, z prawdziwą marmoladą różaną w środku, pieczone na miejscu. 2 lata temu pączki znacznie się zmniejszyły, a cena wzrosła, czym byłam bardzo zawiedziona. Obecnie pączki są nieco większe, cena ponownie również, ale co mnie najbardziej zasmuciło, to fakt, że pączki nie są już smażone w lokalu na widoku. Desery serwowane w lokalu są dobre, ale to tylko tyle. Sam lokal stał się zwykła sieciówką, jakich na Krupówkach jest co najmniej kilka... Bardzo żałuję, ponieważ miejsce to miało swój niepowtarzalny klimat i wyróżniało się na tle innych, a teraz pozostaje mi poszukać innego klimatycznego miejsca na mapie Zakopanego.

Dziękujemy, OlaH349
Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Pani kelnerka nie wie, że do kawy mrożonej oprócz słomki warto dać łyżkę, bo słomką lodów i bitej śmietany zjeść się nie da. Na prośbę o łyżeczkę czekałam w nieskończoność więc poszłam po nią sama.Chyba lepiej było dawniej kiedy kupowało się przy kasie.Wtedy też ceny były niższe, po co przepłacać za niekompetentną obsługę?

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 402Monika

Jagoda Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Jagoda Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!