“Bardzo przyjemne miejsce z pysznymi deserami”
Jagoda Cocktail Bar — recenzja

Jagoda Cocktail Bar
Nr 8 wśród 8 Desery (Zakopane)
Zrecenzowano 27 listopada 2018

Fajne miejsce, można zjeść pyszny deser, napić się kawy lub zjeść lunch. Bardzo dużo miejsca w środku. Duży wybór deserów i ciast. Po drugiej stronie małe bistro z kanapkami, śniadaniami itp. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, suroweczka

Zrecenzowano 29 marca 2018

Zawsze chętnie wstępujemy do "Jagody" podczas spaceru po Krupówkach na grzane wino i coś słodkiego. Tylko kolejka do toalety przydługa.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, bibmu
Zrecenzowano 4 marca 2018

Bardzo lubię to lokal, mogę w jednym miejscu zjeść coś słodkiego, pysznego, napić się bardzo dobrej kawy (lub wziąć na wynos) i wypić piwo i to dobre.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, agnieszka19725
Zrecenzowano 2 października 2017

Ktoś na głowę upadł, to jest najwyższa cena za doppio jaką w europie widziałem. Pełen bojkot waszych lokali ze względu na tak chorą cenę kawy. Innych lokali na krupówkach do koloru do wyboru nam zostaje :)

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 561pawe_s
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zawsze odwiedzamy ten lokal przy okazji wizyty w zakopanem. Kawa jest smaczna jak zawsze desery rowniez ale niestety paczki juz sie popsuly. Kiedys byly duze z fajnym nadzieniem i bardzo pulchne. Teraz juz sie popsuly. Wysoka ocena za desery lecz niestety ceny troche za duze... czas pomyslec o innym miejscu....

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, krecik74

Jagoda Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Jagoda Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!