“Ostatnio dania chyba zdrożały.”
Karczma Burniawa — recenzja

Karczma Burniawa
Nr 106 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 10 września 2019

Byłem tam przy okazji poprzedniej wizycie w Zakopanem. Wróciłem pamiętając, że można było całkiem nieźle tutaj zjeść w rozsądnych pieniądzach. Szczerze okazało się, że wszystko podrożało i to do tego stopnia, że w 3 osoby wydaliśmy prawie 150 zł za 3 dania plus 3 napoje. Wyszliśmy najedzeni ale podczas wyjazdu już nie wróciliśmy.

Dziękujemy, Paweł M

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczawnica dobra, jednak zamiast żeberka w środku znalazłam boczek. Pierogi ruskie poprawne. Ceny wysokie jak za takie porcje

Dziękujemy, marmooort
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze wszystko e tej restauracji na najwyższym poziomie . Dania duże , świeże sałatki, wybor alkoholi, przemiła obsługa. Polecam jak najbardziej

1  Dziękujemy, michalm553
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Samo jedzenie średnio. Kwaśnica niezła, pierogi z kapustą fatalne. Natomiast obsługa to jakieś nieporozumienie. Wszystko było ok do czasu, gdy kelnerka strzeliła focha za to, że dostała.... za mały napiwek. Nie wrócę.

1  Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy u nich we dwójkę, oboje stwierdziliśmy po wyjściu ze karczma zasługuje na max 3+.
Patrząc na ceny Zakopanego to spoko, patrząc bardziej ogólnie to cena która idzie płacić za obiad jest nie adekwatna do tego co dostajemy.

Szału nie ma. Za obiad dla dwóch osób który kosztuje ok 110zl oczekiwał bym czegoś więcej.

Aczkolwiek głodni nie wyszliśmy.

Na plus na pewno wystrój, klimat i czas oczekiwania który był zaskakująco krótki.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Damian S

Karczma Burniawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Burniawa? Podziel się wrażeniami!